1

Temat: Jakie okna do domu?

Witajcie! Chcę wstawić nowe okna - lepsze będą z plastiku czy z drewna? Podoba mi się ciemne drewno więc może fajnie by było jak by się błyszczało trochę i podobno lepiej się zmywa. Stosowaliście jakiś lakier na oknach?

2

Odp: Jakie okna do domu?

Dla mnie drewniane są super. Samo drewno jest tak piękne że żal je przykrywać chemią...

3

Odp: Jakie okna do domu?

Podobają mi się okna drewniane, jednak wiem że nie są one tak wytrzymałe jak nowoczesne okna. Dlatego wybrałam  solidne okna pcv drewnopodobne i połączyłam wszystko co mi się podoba z tym co chcę aby moje okna spełniały wink

4

Odp: Jakie okna do domu?

Odpowiednio zabezpieczone posłużą przez lata, a przynajmniej nie wydzielają szkodliwych substancji...

5

Odp: Jakie okna do domu?

Ja dziewczyny odradzam okna drewniane. Sporo nerwów mnie kosztowały u rodziców w domu. Konserwacja, korniki i później masz prezent w postaci rozszczelnień oraz skrzypienia. Jak w nocy otwierałam okno w pokoju to wszystkich budziłam taki hałas był. Teraz mamy okna z PVC i mamy spokój. Są fajne okleiny okienne takie drewnopodobne wiec taką sobie wybraliśmy i wyglądają ładne te okna, a co najważniejsze są szczelne.

6

Odp: Jakie okna do domu?

Oj tam, drewno jest eko i może być nawet problematyczne, ale to sama natura.

7

Odp: Jakie okna do domu?

Koniecznie muszą być podwójne, żeby trzymały ciepło