1

Temat: Serum na porost rzęs

Witajcie!
Rok temu używałam preparatu na porost rzęs. Serum dostałam od znajomego z USA, także miałam pewność, że produkt jest oryginalny. Rzęsy rosły super, miałam gęste i długie jak firanki. Kolejne serum zakupiłam na ebay, nowe stosowałam zgodnie z instrukcjami, ale efekt był odwrotny. Rzęsy zaczęły wypadać, nie rosły już tak fajnie i były dziwnie przerzedzone. Nie wiem czy tylko ja miałam takie przeboje z tym kosmetykiem?
Czy używałyście podobnych produktów i jakie miałyście doświadczenia, który produkt polecacie?

2

Odp: Serum na porost rzęs

nie używałam żadnego wzmacniacza, ale w Twoim przypadku mogło dojść do "przekarmienia" rzęs odżywkami.... Powinnaś zrobi i przerwę bo tak to skutek był odwrotny do zamierzonego. Podobnie jest z włosami jak nadużywasz odżywek to w końcu oklapną...

3

Odp: Serum na porost rzęs

Nie wierzę w takie cuda, kosztują dużo a efekty są  marne...

4

Odp: Serum na porost rzęs

a próbowałaś olej rycynowy ? wink wetrzyj odrobinę palcami w rzęsy na wieczór. smile rano zmyj i normalnie je pomaluj czy coś . czynnośc powtarzaj przez co najmniej miesiąc smile Ja zauważylam ogromną zmianę na moich rzęsach. są dłuższe, bardziej gęste i przede wszystkim ciemniejsze smile bardzo jestem zadowolona . Olej kosztuje 2 zł więc możesz spokojnie wypróbować smile)

5

Odp: Serum na porost rzęs

Czesc.Z tymi odzywkami jest tak,ze po jakim czasie rzesy wypadaja i odrastaja nowe.Dzieje sie to jak ja odkladasz na bok:( Dlatego nie jestem do nich przekonana,ale efekty wow.

6

Odp: Serum na porost rzęs

Niedrogie sposoby to też wcieranie olejku rycynowego

7

Odp: Serum na porost rzęs

Ja używałam RevitaLash i byłam bardzo zadowolona:) Podobno fajnie rzęsy rosną i są wzmocnione kiedy na noc smaruje się rzęsy pomadką ochronną z Alterry.Wiem że to dziwne ale wiele blogerek poleca tą metodę smile

8

Odp: Serum na porost rzęs

Słyszałam ze olej rycynowy można nakładać na włosy ale na rzęsy hyym a to nie zaszkodzi oczom?

9

Odp: Serum na porost rzęs

zapraszam na recenzję serum do rzęs z Neicha [url]http://kiciamakeupart-cosmetics.blogspot.com/2014/02/serum-do-rzes-neicha.html[/url]

10

Odp: Serum na porost rzęs

Mi olejek rycynowy nie pomógł. Stosuję teraz serum inveo i rzęsy są długie i wzmocnione, ale miałam nadzieję że będą gęstsze. Może jeszcze coś wyrośnie;) Ogólnie na efekty długo czekałam ale było warto.

11

Odp: Serum na porost rzęs

Po każdej odżywce rzęsy mogą wypadać, jeśli przesadzimy wink Nieważne, czy jest to olejek rycynowy za 3 zł. czy revitalash za 20 razy tyle. Grunt to pielęgnować powoli i cierpliwie wink

12

Odp: Serum na porost rzęs

Indigo ma teraz w ofercie fajne serum do rzęs. Na stronce opisany jest szczegółowy schemat działania tego produktu. Mnie osobiście to przekonuje. Jeszcze nie miałam okazji używać tego produktu.

13

Odp: Serum na porost rzęs

Nie używaj odżywek!
Sama używałam long4lashes i po odstawieniu rzęsy dosłownie wypadały jedna za drugą...Ostatnio przedłużałam rzęsy i kosmetyczka powiedziała, że odżwyki do rzęs to największe zło. przeczytaj sobie skład - jest tam lek na jaskrę...Ja przez to zaczęłam widzieć jak przez mgłę, piekły mnie oczy hmm

14

Odp: Serum na porost rzęs

Z pewnością z perspektywy kosmetyczek serum na porost rzęs to samo zło- moim zdaniem lepiej w nie zainwestować zamiast kosztownego doklejania rzęs u kosmetyczki metodą 1:1 wink P.s. Po doklejeniu rzęs metodą 1:1 do 3 tygodni wypadły mi wszystkie sztuczne rzęsy wraz z moimi prawdziwymi... Chyba miałam alergię na użyty klej. Tak więc każda metoda niesie ze sobą pewne ryzyko.

15

Odp: Serum na porost rzęs

Ja używam Long4Lashes i polecam. Rzęsy po niej bardzo fajnie wyglądają.

16

Odp: Serum na porost rzęs

O L4L słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii. U mnie w kolejce czeka serum z Joanny.

17

Odp: Serum na porost rzęs

[quote=Margot_222]Ja używam Long4Lashes i polecam. Rzęsy po niej bardzo fajnie wyglądają.[/quote]
Też używałam i bardzo chwaliłam jego efekty wink
Szkoda że jeszcze nie mogę go używać...

18

Odp: Serum na porost rzęs

A dlaczego nie możesz?

19

Odp: Serum na porost rzęs

Ja jakoś boję się używania tych wszystkich serów do rzęs, mam wrażenie, że one mogą podrażnić oczy.

20

Odp: Serum na porost rzęs

Od pewnego czasu mam wrażliwe oczy i musiałam zrezygnować z dwufazowego płynu do demakijażu na rzecz oleju kokosowego i też bałam się że serum źle będzie działało na oczy ale nic się nie stało.

21

Odp: Serum na porost rzęs

Ja się jakoś obawiam tego typu preparatów, to jednak oczy, jeszcze dodatkowo swoje mam bardzo wrażliwe, więc muszę na nie uważać,sama nie znam się dokładnie na składzie więc nigdy nie mam pewności na co dokładnie jest dany składnik.

22

Odp: Serum na porost rzęs

Long4Lashes się u mnie sprawdziło. ale też zwykły olejek rycynowy był ok, tylko tutaj to trzeba uważać.

23

Odp: Serum na porost rzęs

Ja serum stosuję od 3 miesięcy i nie ma żadnego efektu...

24

Odp: Serum na porost rzęs

A smarowałyście rzęsy olejkiem arganowym?