101

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja sobie robiłam botoks jakiś czas temu i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Moje zmarszczki mimiczne stały się mnie widoczne. Moje zmarszczki zostały zredukowane, skóra jest gładsza, no i ładniej wyglądam.

102

Odp: zrobiłybyście botox?

Raczej jak bym się zdecydowała to tylko w małych ilościach .
polecam stronkę

103

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie mam najmniejszej potrzeby żeby korzystać z botoksu. Proszę, tu dowiecie się, jak radzić sobie ze zmarszczkami I wcale nie trzeba do tego botoksu.

104

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja też gdybym się zdecydowała to tylko w małych ilościach. Ale przede wszystkim zrobiła bym to prestiżowym gabinecie kosmetycznym  - znajoma wykonywała tam kilka zabiegów i jest bardzo zadowolona z ich usług.

105

Odp: zrobiłybyście botox?

Wszystko zależy od jakości i od specjalisty. Trzeba znaleźć dobry salon, z dobrymi rekomendacjami. Ja chodzę od lat do swojego doktora i jeszcze mi krzywdy nie zrobił wink

106

Odp: zrobiłybyście botox?

Sama wreszcie się zdecydowałam smile

Oczywiście stresowałam się trochę jak to będzie. Okazało się to jednak nie takie straszne jak sądziłam poniewaz cały zabieg  nie byl bolesny oraz był wykonywany tak cienką igiełka,ze praktycznie nic nie czułam .Niektórzy w sieci, którzy opisują ten zabieg naprawde przesadzaja... Efekt bardzo fajny, naturalny. Nie zmieniło mi to mimiki a nie mam wreszcie tej okropnej lwiej zmarszczki, która szpeciła mi twarz i sprawiała,ze wyglądałam bardzo posępnie.

Ze swojej strony polecam ten gabinet w Krakowie:


Własnie tam chodzilam na botoks.

107

Odp: zrobiłybyście botox?

Przerażają mnie skrajne przypadki nadużywania botoxu. We wszystkim trzeba mieć przecież umiar. Ja skusiłam się na podniesienie policzków po 40 urodzinach, ale nie oczekiwałam fajerwerków. Efekt jednak przeszedł trochę moje oczekiwania, bo buzia jakby się trochę uniosła i odmłodniała smile Pozdrawiam mojego pana doktora, który cierpliwie namawiał mnie na ten zabieg w i wcale nie żałuję, że się skusiłam. Nie mam zamiaru jednak robić go zbyt często;)

108

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie. Wystarczy popatrzeć w telewizji i na ulicach. Utrata swojej indywidualności.

109

Odp: zrobiłybyście botox?

Lepiej zainwestować w naturalne kosmetyki Arbonne. Botox sprawia, że nasza skóra staje się leniwa. Z upływem czasu trzeba stosować coraz większe dawki. Lepiej zajrzyjcie sobie tutaj  i poczytajcie o wegańskich produktach, które faktycznie działają.

110

Odp: zrobiłybyście botox?

ja właśnie jestem umówiona na wizytę a właściwie to zabieg u tej Pani i teraz mam trochę dylemat bo z jednej strony chcę i mi się to podoba, z drugiej natomiast boje się reakcji innych ludzi big_smile nie wiem jak będzie reagować rodzina na mój botox, wiem że to doświadczona pani dermatolog wiec wszystko będzie okej ale sama już nie wiem czy aby napewno jest to dobra decyzja... może w sumie nie będzie tak strasznie i niepotrzebnie panikuję xd

Ostatnio edytowany przez janeczka (2017-05-25 13:03:29)

111

Odp: zrobiłybyście botox?

Wolę upiększające metody bez użycia igły:)

112

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie, ja zaufałam preparatowi i obyło się bez zabiegów

113

Odp: zrobiłybyście botox?

jak będe stara i pomarszczona i będzie mnie stać to cóż... czemu nie jeśli nic lepszego nie wymyślą a póki co stosuję kremy więc nie ma tragedii

114

Odp: zrobiłybyście botox?

zabiegi z użyciem botoksu to nie tylko powiększone usta czy redukcja zmarszczek. ja w ten sposób leczyłam nadpotliwości dłoni  i jestem zadowolona z efektów. z resztą botoks ma wiele zastosowań. między innymi można go wykorzystać w leczeniu migren czy bruksizmu.

115

Odp: zrobiłybyście botox?

No pewnie! Zreszta ja jestem po botoksie wink regularnie odwiedzam klinikę medycyny estetycznej. Jeśli komuś zależy na naturalnym efekcie to jest to odpowiednie miejsce.

116

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja raczej nie dałabym sobie nic nigdzie wstrzyknąć hmm Nie lubię igieł. Ale kto co lubi moim zdaniem smile

117

Odp: zrobiłybyście botox?

ja bym tez raczej nie dala sobie zrobic, wolalabym juz nawet kwas hialuronowy bo on chociaz jest naturalniejszy dla oganizmu.

118

Odp: zrobiłybyście botox?

Efekt napompowanej twarzy czy ust jest karykaturą a nie urodą...

119

Odp: zrobiłybyście botox?

Przerost warg wygląda jak wagina na twarzy....