1

Temat: Laminowanie włosów

Co sądzicie o laminowaniu włosów? Próbowałyście? Mam włosy półdługie, ale kręcone i zastanawiam się czy przy moim "kędziorach" powinnam spróbować laminowania?:)

2

Odp: Laminowanie włosów

nie wiem co to jest...

3

Odp: Laminowanie włosów

Myśle że warto spróbować. Ja mam proste włosy, ale słyszałam że kędziorą też "dobrze robi"
tutaj napisałam o moim laminowaniu wink

4

Odp: Laminowanie włosów

To jest metoda podobna do trwałej ondulacji tylko zamiast zakrecac na wałeczki włosy się prostuje, płyn powoduje ze długo pozostają proste, gorzej z odrostami ;P

5

Odp: Laminowanie włosów

na moich włosach się to nie sprawdziło ale dużo dobrych opinii czytałam na blogach o tym:)

6

Odp: Laminowanie włosów

Łamanie włosów, straszna sprawa. Jest teraz tyle specyfików w drogeriach, aptekach, więc tylko zastosować jakiś 1 wybrany i pozbyć się tego łamania.

7

Odp: Laminowanie włosów

Ja nie ufam eksperymentom, nawet, jeśli mają dobre opinie. Chociaż jak będę miała więcej wolnego czasu, to też spróbuję. Jest na to jakaś uniwersalna receptura, czy każda robi po swojemu? No i przede wszystkim czy ta metoda jest lepsza niż prostownice dostępne na rynku?

Ostatnio edytowany przez Kermit (2013-08-23 15:19:16)

8

Odp: Laminowanie włosów

Ja mam proste włosy więc nie testowałam ale naczytałam się na necie jaki koszmar wychodzi kiedy robi się to nieumiejętnie w domu. Chyba jakbym miala sprobować jednak bym poszła do fryzjera ten pierwszy raz żeby zobaczyć co i jak.

9

Odp: Laminowanie włosów

Ja w domu tylko farbuję, a poważniejsze zabiegi oddaję specjalistom

10

Odp: Laminowanie włosów

Możesz spróbować, moja fryzjerka  twierdzi, że laminowanie jest dla każdego i daje na prawdę świetne efekty.

11

Odp: Laminowanie włosów

Zabieg laminowania dostępny jest w ofercie Marion (w saszetkach) --- z laminowaniem trzeba jednak uważać, bo to proteiny(żelatyna) i jeśli się za często wykonuje takie rzeczy,to można trwale przeproteinować i uszkodzić(spalić) włosy.

12

Odp: Laminowanie włosów

Ale to jest tylko do prostowaia włosów ??

13

Odp: Laminowanie włosów

Te saszetki z Marion są nawet dobre. Efekt utrzymuje się krótko (przynajmniej u mnie) bo do 2-3 myć, ale włosy wyglądają na zdrowsze, są prostsze i takie sypkie. Fajna sprawa. Czytałam że ten kosmetyk jest również w butelce więc będę musiała poszukać.

14

Odp: Laminowanie włosów

a ja mam włosy proste jak druty i z takich cudów nie korzystam, a wręcz przeciwnie - chciałabym, żeby trochę mi sie kręciły...

15

Odp: Laminowanie włosów

Moje nie są proste ale nie są też chociażby pofalowane. Nieciekawe jednym słowem;/ Ostatnio zaczęłam używać prostownicy.

16

Odp: Laminowanie włosów

A ja lokówki:) jakoś do tej pory nie podobały mi się loki, a teraz jednak zmieniłam styl na taki romantyczny:)

17

Odp: Laminowanie włosów

Planuję zrobić ombre i myślę że też będę używać lokówki bo jednak na pofalowanych włosach wygląda najlepiej smile

18

Odp: Laminowanie włosów

Fajny pomysł, warto tak odmienić fryzurę na wiosnę. Ja zrobiłam sobie rude pasemka.

19

Odp: Laminowanie włosów

U mnie teraz na topie jest kręcenie włosów