1

Temat: Fryzura na półmetek/połowinki

Na wstępie przepraszam, jeśli ten temat już był. Mimo, iż przejrzałam forum, to mogłam go przeoczyć. W każdym bądź razie szukam fryzury na półmetek. Poszukuję czegoś prostego, ale jednocześnie oryginalnego. Musi to być fryzura, którą będę mogła sama przygotować. Najlepiej by było, jeśli włosy były jakoś podpięte. Macie jakieś propozycje? Proszę was bardzo - w sobotę impreza, a ja nie wiem co mam zrobić z moimi włosami :c
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

2

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

Ja bym zrobiła fajnego koczka (np takiego z wypełniaczem) i wpięła coś fajnego we włosy (kwiatka, kokardkę czy inną ozdobę) smile

3

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

Ta druga fryzurka bardzo fajna, na taką imprezę jak najbardziej się nadaje.

4

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

Moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerka był zadowalający dla mnie.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.

5

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

Fajne linki dajecie tutaj.

6

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

to ja mogę podrzucić fajny pomysł na fryzurkę znaleziony tutaj lolomanolo.pl koczek z farbowanym końcem - nie jest farbowany na stałe tylko pomalowany spcjalnymi kredami albo farbkami smile

o takie coś:

[img=PunBB bbcode test]http://www.lolomanolo.pl/cms/zasoby/grafika/_GALERIE/urodziny_glamourparty/Julia1_900px.jpg[/img]

7

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

a może jakiś koczek albo loczki

8

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

najlepiej naturalne włosy bez żadnych udziwnień

9

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

To teraz się robi wymyśle fryzury na półmetek? Wow, nie wiedziałam.

10

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

najlepiej rozpuszczone włosy, tylko lekkie fale zrobić lokówką i utrwalić lakierem

11

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

Teraz jest wszelaka moda. Najlepiej stosować odżywki, zeby np. zagęszczanie włosów miało fazę. Wtedy przepiekne włosy są.

Ostatnio edytowany przez kwiatek (2014-08-18 15:35:19)

12

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

Dla młodych dziewczyn polecam bardzo naturalne upięcia, by podkreślić urodę i wiek, nie postarzając się przy tym o 10 lat wyszukanymi kokami. Bardzo fajnie prezentują się fale zrobione prostownicą lub lokówką o większej średnicy, lekko upięte lub spięte z boku.
Fryzurę tą spokojnie możesz wykonać sama w domu lub z pomocą mamy, siostry, czy też koleżanki. Radzę wcześniej przetestować fryzurę, jeżeli nie spełni Twoich wymagań co do wyglądu lub trwałości zawsze możesz udać się do salonu fryzjerskiego. Takie upięcia zazwyczaj nie kosztują dużo smile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

można zrobić sobie kolorowe pasemka albo dopiąć je, można takie  kupić w różnych kolorach

14

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

A czemu nie dopinane włosy? Można kupić fajne pasma i ładnie ułożyć fryzurę:)

15

Odp: Fryzura na półmetek/połowinki

Moim zdaniem powinno być ładnie i grzecznie, przecież tu chodzi o uczniów a nie grupę punkową:)