1

Temat: Konsultacje online z lekarzem

Witajcie natknęłam się ostatnio przypadkowo na post dotyczący konsultacji online. Podobno można się konsultować z kardiologiem, diabetologiem i psychiatrą  Korzystał ktoś może z tego jak to działa? Jeszcze czytałam że receptę nawet dostarczają do domu - co o tym myślicie?

2

Odp: Konsultacje online z lekarzem

Ja i moja mama korzystamy z tego  już od pół roku i w sumie już nie wyobrażamy sobie chodzenie do przychodni i marnowania pól dnia na wizyty. Także polecamy

3

Odp: Konsultacje online z lekarzem

W czasie epidemii to obowiązuje też w publicznych ZOZ-ach, i pewnie dobrze bo część pacjentów bez potrzeby przyszłaby do lekarza, a tak w rozmowie już to wyjdzie.

4

Odp: Konsultacje online z lekarzem

Gdybym nie płaciła co miesiąc składek na NFZ to czemu nie. Rzadko chodzę do lekarza, więc na pewno wydałabym mniej niż wynoszą składki zdrowotne... A skoro płacę prawie 2000 na sam NFZ rocznie to bez sensu dodatkowo jeszcze płacić prywatnie lekarzom w jakiejkolwiek formie.
Jeśli byłby wybór to pewnie że wolałabym prywatną opiekę zamiast łożyć na publiczną i później narzekać na kolejki i słabą jakość usług...

5

Odp: Konsultacje online z lekarzem

Naprawdę chorego trzeba zbadać a nie mu gadać przez komunikator - no chyba że tu chodzi tylko o wystawienie zwolnienia L4...

6

Odp: Konsultacje online z lekarzem

Ale leczenie na odległość to takie trochę wróżenie z fusów. |Nie każdy chce tylko receptę, czasem potrzebuje porady...

7

Odp: Konsultacje online z lekarzem

Lepsze to niż samo leczenie w domu z Internetu.....Zawsze lekarz coś mądrzejszego doradzi niz Google.