51

Odp: herbata z cytryną

za koniakiem też nie przepadam , nie lubię też trunków na bazie anyżku ... bleeee

52

Odp: herbata z cytryną

oj nie, koniak, whisky.... to nie dla mnie

53

Odp: herbata z cytryną

[quote=angelcity89]a piłyście kiedyś czerwone winko z coca-colą smile?
polecam, bo naprawdę jest dobre:)[/quote]
błagam NIE!
mieszkając w Szwecji dowiedziałam się o tym barbarzyństwie... jedna Hiszpanka tak zrobiła... myślałam że ... zwymiotuję sad
w Hiszpanii to popularne...

54

Odp: herbata z cytryną

a ja winowa jestem i to bardzo smile
piję od dziecka wink bo mój Tata robi wina

55

Odp: herbata z cytryną

no coś ty - pyszne smile

56

Odp: herbata z cytryną

z colą to jedynie whisky piłam i można to było uznać za znośne; raz mi się udało wymieszać martini z wódką i tonikiem, ale skutki były fatalne...

57

Odp: herbata z cytryną

[quote=justyna][quote=angelcity89]a piłyście kiedyś czerwone winko z coca-colą smile?
polecam, bo naprawdę jest dobre:)[/quote]
błagam NIE!
mieszkając w Szwecji dowiedziałam się o tym barbarzyństwie... jedna Hiszpanka tak zrobiła... myślałam że ... zwymiotuję sad
w Hiszpanii to popularne...[/quote]


no co Ty?! przecież to jest dobre smile

58

Odp: herbata z cytryną

a martini z limonką i zielonym ogórkiem piłysście? ja zawsze z limnoką, a z tym ogórkiem widziałam niedawno w pubie..

59

Odp: herbata z cytryną

z ogórkiem nie piłam  - ciekawe jak to smakuje - bo ogórek taki bezsmakowy

60

Odp: herbata z cytryną

z ogórkiem też nie piłam...

61

Odp: herbata z cytryną

nawet sobie ogórka w kieliszku nie bardzo wyobrażam

62

Odp: herbata z cytryną

fajnie z tematu o herbacie do różnych alkoholowych trunków

63

Odp: herbata z cytryną

tak, to wracając do herbaty, to ją lubię urozmaicać trunkami własnej produkcji

64

Odp: herbata z cytryną

ja herbatę właśnie z pigwą piję

65

Odp: herbata z cytryną

a ja herbate lubię ale owocową z trunkami nie piję, bo musze być zawsze w pogotowiu jakby dziecko zachorowało lub coś - nie mam męża wiec licze sama na siebnie i musze być trzezwa

66

Odp: herbata z cytryną

ja tam też muszę, ale jak wieczorkiem kropelkę doleję zdrowotnie, to się trzymam lol

67

Odp: herbata z cytryną

nawet niewielka ilość może wykazać na alkomacie,po co ryzykować

68

Odp: herbata z cytryną

ja nie jeżdżę to mi alkomat nie grozi, chyba żeby pohulać se nogą...

69

Odp: herbata z cytryną

nie masz prawka

70

Odp: herbata z cytryną

nie mam, mam męża kierowcę i zawsze siadam sobie z tyłu, ooooooo jak dama tongue

71

Odp: herbata z cytryną

nooooo takiej to dobrze

72

Odp: herbata z cytryną

wracając do mojej zresztą ulubionej herbaty z cytryną znalazłam taką niemiłą ciekawostkę:
Bezpośrednim winowajcą uszczerbku na zdrowiu jest aluminium, które odkładając się na przykład w mózgu może prowadzić do choroby Alzheimera.

Herbata pomimo dużej zawartości aluminium nie jest szkodliwa. Wręcz przeciwnie. Znajduje się w niej bogactwo antyoksydantów a glin występuje w postaci nieprzyswajalnej dla organizmu. Sytuacja zmienia się, gdy dodamy plasterek cytryny. Nieprzyswajalne aluminium zmienia się w łatwo wchłanialny cytrynian glinu, a wprowadzony od organizmu w ten sposób metal odkłada się w różnych tkankach uszkadzając je.

73

Odp: herbata z cytryną

[quote=pinkmause]nie mam, mam męża kierowcę i zawsze siadam sobie z tyłu, ooooooo jak dama tongue[/quote]


ooo, to zupełnie jak ja! nam to dobrze wink

74

Odp: herbata z cytryną

pewnie że tak, czasami tylko jak go nie ma to pluję sobie w brodę; ale ja i samochód to niemożliwość tongue

75

Odp: herbata z cytryną

To tak jak ja......namawia mnie na prawko...a ja konsekwentnie twierdzę,że to nie dla mnie!!!!