1

Temat: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

Bo szukam czegoś sensownego , interesuja mnie nowe osiedla z ładną infrastrukturą. Czy możecie polecić jakieś dobre miejsce do życia w Łodzi?

2

Odp: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

Ja przeprowadziłam się do miasta prawie 10 lat temu jak zaczynałam studiować. Na początku mi się nie podobało ale teraz nie wyobrażam sobie się stąd przeprowadzić. Wiele osób mówi,że Łódź się nie rozwija ale są to bzdury totalne. Miasto ma moim zdaniem bardzo wiele do zaoferowania oraz w ostatnich latach coś sie ruszyło na rynku deweloperskim oraz powstaje bardzo wiele nowych inwestycji.

3

Odp: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

W tak dużym mieście to bym nie chciała mieszkać, są przecież w okolicy mniejsze miejscowości, gdzie jest mniejszy hałas... A do pracy i tak trzeba dojechać.

4

Odp: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

Zdecydowanie polecam Księży Młyn. I Złotno.

5

Odp: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

Z opinii znajomych to najlepiej się mieszka w mniejszych miastach pod Łodzią:)

6

Odp: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

Aleksandrów jest polecany, znajomi tam mieszkają i bardzo chwalą samorządowców, którzy tam rządzą.

7

Odp: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

Jak oceniacie komunikację miejską w Łodzi? Czy ze wszystkich osiedli jest dobry dojazd do innych części miasta, do miejsc pracy, sklepów, cmentarzy i punktów opieki medycznej?

8

Odp: Na jakim osiedlu w Łodzi dobrze się mieszka

Kolega mieszka na Rokiciu i twierdzi że ma stamtąd dobry dojazd w każde miejsce miasta, bo tramwaje i autobusy jeżdżą, a w innych dzielnicach to raczej się rezygnuje z tras tramwajowych, sama widzę jak od lat zarastają trawą np. na Kilińskiego przy dworcu Chojny...