1

Temat: Mielec

Szukam przyjaciółki na wspólne wypady do klubów mam 22 lata i do kina .Gośka:)

2

Odp: Mielec

Cześć  Gosia ,mam na imię Kaśka jestem troszkę starsza ,bo mam 25 lat chyba ci to nie przeszkadza ,ale także lubię chodzić do kina może byśmy w ten weekend wybrały się do kina ,co ty na to ?Lubisz komedie i się pośmiać?
W kinie Galaktyka jutro o 18.00 godz grają komedię pt "Co ty wiesz o swoim dziadku".

3

Odp: Mielec

Kasia mam na imię Gabii od Gabrysi ,jestem w wieku 27 lat .Dziś mam wolny wieczór ,także chętnie będę czekała pod kinem o godz 17.40 ,a może Gośka do nas dołączy ,będzie wesoło smile

4

Odp: Mielec

Czy po 30-stce wszyscy są tacy poważni? Nie ma już ludzi wyluzowanych? Poznam wyluzowanych znajomych po 30-tce, jeśli tacy jeszcze istnieją wink  (bez podtekstów seksualnych, matrymonialnych i innych używek nielegalnych – mam na myśli spontaniczność i poczucie humoru)

5

Odp: Mielec

Ja jestem wyluzowana:) Zapraszam do rozmowy podobnie wyluzowanych w wieku 35-40 lat smile

6

Odp: Mielec

Poznam ciekawe osoby mające fajne pasje, nierozumiane, wykluczone lub wyobcowane, samotników i pędziwiatrów oraz dziwaków też poznam, generalnie osoby mające inne spojrzenie na świat niż większość ogółu, ludzi nietuzinkowych i oryginalnych nie bojących się mieć własne zdanie, osoby płynące pod prąd.

7

Odp: Mielec

Poznam ludzi, którzy mają czas spotkać się na żywo,  bo mam przesyt wirtualnych znajomości....