1

Temat: Wielkanoc

Przyozdabiacie jakoś dom na Wielkanoc? Ja lubię mieć w domu dużo kwiatów takich jak tulipany, żonkile czy hiacynty smile No i oczywiście    pisanki smile

2

Odp: Wielkanoc

U mnie dom cały w kwiatach, nie wyobrażam sobie bez nich świąt:)

3

Odp: Wielkanoc

Dzisiaj oglądałam dekoracje na Wielkanoc. Myślę że coś kupię, do tego kwiaty- pięknie pachnące hiacynty albo moje ulubione żonkile.

4

Odp: Wielkanoc

Ostatnio podobają mi się takie dekoracje w stylu prowansalskim i mam niedaleko kwiaciarnię, gdzie właśnie takie mają, właśnie w świątecznym stylu

5

Odp: Wielkanoc

U mnie w domu też musi być dużo kwiatów - zarówno tych doniczkowych, jak i ciętych. Wielkanoc to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Wiosna w pełni. Uwielbiam ten okres. W moim mieszkaniu zawsze wtedy jest bardzo wiosennie. Świeże, pachnące kwiaty, kolorowe pisanki, a na stole pięknie prezentuje się obrus wielkanocny, który idealnie podkreśla świąteczny czas. Nie mogę się doczekać Wielkanocy!

6

Odp: Wielkanoc

Oczywiście, że tak. Uwielbiam to bo wtedy faktycznie zaczynam czuć wiosnę. Zresztą dlaczego tylko Boże Narodzenie ma się kojarzyć z jakąś atmosferą. Dla mnie Wielkanoc to taki sam powód, żeby ją poczuć i przeżyć pomijając aspekt samego bardzo ważnego święta.sadzę kwiatki i rzeżuchę, wraz z dziećmi robimy pisanki, pieczemy. Spędzamy razem czas i to chyba jest najważniejsze.

7

Odp: Wielkanoc

Trzeba zacząć przygotowania, już święta za pasem.

8

Odp: Wielkanoc

Mam specjalnie na święta obrus haftowany w piękne kaszubskie wzory, zawsze go używałam na Wielkanoc, ale w tym roku te święta będą inne, jakoś mało radosne i zastanawiam się, czy ten obrus będzie w ogóle na miejscu i to całe świętowanie też...

9

Odp: Wielkanoc

Mam specjalnie na święta obrus haftowany w piękne kaszubskie wzory, zawsze go używałam na Wielkanoc, ale w tym roku te święta będą inne, jakoś mało radosne i zastanawiam się, czy ten obrus będzie w ogóle na miejscu i to całe świętowanie też...

10

Odp: Wielkanoc

Ja zawsze kupuję coś nowego na stół na te święta.

11

Odp: Wielkanoc

Mam od lat ten sam  bieżnik w kurczaki i pisanki na tę okazję...