26

Odp: Pomysły na obiad

Wszystko zalezy jak macie robić coś na szybko i zrobić coś niedobrego to nie lepiej sobie kupić jakiś dobry gotowy obiad? Zupy z Profi są bardzo smaczne tutaj macie pełną ofertą dostępnych smaków - [url]http://profi.com.pl/zupy/#p,kapusniak-z-miesem-wieprzowym[/url] moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie, aniżeli improwizowanie jakiegoś słabego obiadu.

27

Odp: Pomysły na obiad

[quote=Konczita]a może najprościej... Ziemniaki ze zsiadłym mlekiem. Ja osobiście uwielbiam wink[/quote]

Też lubię takie obiadki. I są ekspresowe w przygotowaniu.

28

Odp: Pomysły na obiad

Pomysłów na obiad może być wiele. Ja zawsze mam problem z propozycjami z ziemniaków. Ale teraz znalazłam odsłonę ziemniaka na: [url]https://www.przepisy.pl/magazyn/gotuj-w-karnawale/sposob-na-ziemniaka[/url] i mam zamiar próbować go robić na te sposoby. Myślę, że rodzinie będzie smakować coś innego niż zwykle.

29

Odp: Pomysły na obiad

Też lubię ziemniak z zsiadłym mlekiem, jogurtem, śmietaną. Szczególnie młode ziemniaczki z koperkiem są pyszne big_smile Albo na grilla: gotuję najpierw ziemniaki w mundurkach potem obieram, zawijam pojedynczo w folię aluminiową z masełkiem i ziołami i piekę na grillu a do tego robię oddzielnie twaróg z zieleniną i śmietaną i wszyscy to uwielbiają.

30

Odp: Pomysły na obiad

Ostatnio eksperymentuję na obiad z mrożonkami, np. wczoraj miałam mieszankę chińską na patelnię - ciekawy smak, inny niż nasze swojskie warzywa smile

31

Odp: Pomysły na obiad

Ja sie staram aby obiady byly zroznicowane i raczej nie opieraly sie na polskich zupach i schabowym z pyrami. Probuje gotowac dania kuchni wloskiej, francuskiej, meksykanskiej, azjatyckiej - często nnie są one w ogole trudneani drogie a warto poszerzac sobie horyzonty smile

32

Odp: Pomysły na obiad

Ostatnio wpadłam w rutynę i głownie mrożonki mam na obiad, bo to szybkie w przygotowaniu, np. ostatnio barszcz ukraiński z torebki, nawet dobry wyszedł:) Dziś będzie grzybowa.

33

Odp: Pomysły na obiad

Ostatnio wpadłam w rutynę i głownie mrożonki mam na obiad, bo to szybkie w przygotowaniu, np. ostatnio barszcz ukraiński z torebki, nawet dobry wyszedł:) Dziś będzie grzybowa.

34

Odp: Pomysły na obiad

zapiekanki makaronowe <3

35

Odp: Pomysły na obiad

Ragout!