1

Temat: Kredyt rewolwingowy

Czy korzystacie z takich kredytów np. na swojej karcie kredytowej? Plusem jest to, że są odnawialne, czyli po spłaceniu choćby części kredytu dostajemy do wykorzystania limit powiększony o tę spłaconą kwotę. Ale z drugiej strony to może zachęcać do ciągłego życia na kredyt.  A jakie są Wasze opinie?

2

Odp: Kredyt rewolwingowy

Dla osób, które chcą mieć finansową swobodę to jest dobra opcja, zawsze można spłacać tylko cześć kredytu i korzystać z dodatkowej kasy w razie nagłej potrzeby. Sama jestem przeciwko życiu ponad stan, ale bywają sytuacje, że dodatkowa gotówka po prostu jest potrzebna.

3

Odp: Kredyt rewolwingowy

Od kiedy pozbyłam się karty kredytowej, zauważyłam, że mniej wydaję, tak że nie polecam takiego kredytu ani w ogóle żadnego, bo wtedy kupuje się więcej bez specjalnej potrzeby - bo ma się dostęp do dodatkowych pieniędzy...

4

Odp: Kredyt rewolwingowy

Ale płacenie kartą jest wygodniejsze, nie trzeba nosić ze sobą większej gotówki, a teraz nawet jest bezpieczniejsze, bo nie przenosi się zarazków na pieniądzach... A co do wydawania, jak ktoś ma świadomość i barierę finansową, ile może wydać żeby nie przeholować, to i z kartą za dużo nie wyda...

5

Odp: Kredyt rewolwingowy

Ostatnio mam debet przez nieprzewidziane wydatki więc z jednej strony to dobrze, bo nie musiałam chodzić po bankach i sprawdzać ofert kredytowych, ale z drugiej to trochę mi psuje humor, bo niedługo święta i znów dług się  powiększy.

6

Odp: Kredyt rewolwingowy

Ostatnio mam debet przez nieprzewidziane wydatki więc z jednej strony to dobrze, bo nie musiałam chodzić po bankach i sprawdzać ofert kredytowych, ale z drugiej to trochę mi psuje humor, bo niedługo święta i znów dług się  powiększy.

7

Odp: Kredyt rewolwingowy

Jakoś na razie obywam się bez kredytów,i  oby tak dalej...

8

Odp: Kredyt rewolwingowy

Ale firmy potrzebują finansowania do rozwoju, osoba prywatna może unikać kredytów, ale firmy nie..