1

Temat: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Ile moze kosztować zabiegu ultraformerem III na cała twarz? I jakie macie porównanie do zabiegu ulthera?
I polecicie klinikę w Gdańsku do której warto jest się wybrac?
W sumie Gdynia równiez może być ale wolałabym jednak Gdańsk

Ostatnio edytowany przez Taluska (2018-08-03 11:29:48)

2

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Chyba najprościej zapytać o ceny w kilku klinikach, bo w każdym mieście mogą być różnice w cenach:)
A dla mnie w porównaniu ulther wypada jednak korzystniej.

3

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Płaciłam za cała twarz 5800 zł ale zabieg obejmował równieżi podbródek. Nie tylko twarz.  Wybrałam ultraformer III. Jest to o wiele skuteczniejsze urzadzenie, nowsza generacja i jak dopytasz sie na jakimkolwiek forum o medycynie estetycznej to doradzą Ci właśnie to urządzenie. Jest to zabieg droższy,ale dla mnie cena nie była wyznacznikiem tego do którego salonu się wybiore bo już nieraz się przekonałam,że lepiej jest dopłącić ale mieć zabieg wykonany porządniej.

4

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Czy bolało? Bo czytam sobie rózne opinie. Jedna dziewczyna pisze, że ją nie bolało, druga że bolało. Jak to w koncu z tym hifu jest? Boli czy nie boli?

5

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Wydaje mi się, że wszystko jest indywidualne. Jedna osoba bardziej odczuwa ból, druga osoba mniej odczuwa ból. Mnie nie bolało aczkolwiek nie mogę tutaj napisać żeby to było przyjemne bo nie, nie było przyjemne Odczuwałam lekkie prądy, ciężko jest mi tutaj opisać wrażenia. Po zabiegu byłam delikatnie opuchnięta i twarz była zaczerwienienia ale to akurat szybko minęło. Wróciłam następnego dnia do pracy.

6

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Wszystko zależy od tego jaki efekt chce się osiągnąć w jakiej kondycji jesteśmy. Wiele zabiegów na twarz i ciało są dokładnie opisane i cennik też jest.Warto się tam wybrać na konsultację.

7

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Jeśli chodzi o takie profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej to mogę Ci zaproponować laser.

8

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

A czy wystarczy tylko 1 zabieg i ile utrzymuje się efekt? Zastanawiam się też czy efekt będzie lepszy niż po ostrzykiwaniu kwasem hial?

9

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

> AnnaP napisał/a:

> A czy wystarczy tylko 1 zabieg i ile utrzymuje się efekt? Zastanawiam się też czy efekt będzie lepszy niż po ostrzykiwaniu kwasem hial?
Jeden raz starczy smile Więc jak dla mnie lepsza sprawa niż kwas czy tam botoks, no bo raz i jest po sprawie na dłuższy czas więc oszczędność czasu jest na plus. Około 2 lata efekty są bez powtarzania. Fajnie ten czas wykorzystać na dobrą pielęgnację, bo zauważyłam, że kosmetyki się dużo lepiej wchłaniają po zabiegu niż wcześniej.
Ale to też zależy czym będziesz robić, bo efekty się mogą trochę różnić od sprzętu.

10

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Zerknij jak to wygląda i cenowo i jakich efektów się spodziewać, czy na jak długo. Masz opisany każdy zabieg. Opinie ok, doświadczenie lekarze, super sprzęt i materiały.

11

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

> mitaminka napisał/a:

> > AnnaP napisał/a:

> A czy wystarczy tylko 1 zabieg i ile utrzymuje się efekt? Zastanawiam się też czy efekt będzie lepszy niż po ostrzykiwaniu kwasem hial?
Jeden raz starczy smile Więc jak dla mnie lepsza sprawa niż kwas czy tam botoks, no bo raz i jest po sprawie na dłuższy czas więc oszczędność czasu jest na plus. Około 2 lata efekty są bez powtarzania. Fajnie ten czas wykorzystać na dobrą pielęgnację, bo zauważyłam, że kosmetyki się dużo lepiej wchłaniają po zabiegu niż wcześniej.
Ale to też zależy czym będziesz robić, bo efekty się mogą trochę różnić od sprzętu.

Kochana nie wprowadzaj tutaj ludzi w błąd. To ile zabiegów jest potrzebne, zależy od wybranej osoby, jedna potrzebuje tylko jednego zabiegu, druga osoba jednak będzie potrzebowała 2 albo i 3 zabiegow.Szczególnie jeśli twarz jest po 40 roku życia oraz jesli widać na niej już pierwsze objawy starzenia się. Poza tym hifu nie powinno sie porównywać z botoksem czy kwasem hialuronowym. Botoks i kwas hialuronowy są świetne ale na wybrane partie twarzy, natomiast hifu mozna stosowac na cała twarz. Polecam również na szyję bo często to nie twarz,ale szyja zdradza ile mamy lat (wiele kobiet totalnie ignoruje jej pielęgnację).
Najlepiej wybrać sie na konsultację.

12

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Sama mam 30 lat i niestety ale spory spadek wagi, w zasadzie kilka spadków wagi i o ile twarz jak ważyłam więcej była jędrniejsza, to obecnie zauważyłam jej opadanie.Czy w tym roku mozna się wybrać?

13

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Raczej zabieg polecany jest dla kobiet w okolicach 40 roku życia i powyżej, ale tak jak pisałam wszystko jest indywidualne tak wiec najlepiej jakbys sie wybrała na konsultację.

14

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Zdecydowanie, polecam najpierw konsultację.

15

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Byłam juz na mezoterapii ale nie widziałam takich dobrych efektów, wprawdzie miałam wieksze nawilżenie ale owal twarzy się nie zmniejszyl.

16

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Bo to dwa rózne zabiegi, mezoterapia jest zabiegiem bardziej na nawilżenie twarzy, niż na poprawę jej owalu. Chodzę na mezoterapię regularnie ale nie oczekiwałabym od niej jakichs super efektów. Coś tam daje, ale nie jest to zabieg pokroju hifu. NO i jeszcze jedno. W przypadku hifu jak już się zdecydujesz to nie oczekuj mega efektów od razu. Zabieg uszkadza komórki na poziomie skóry własciwej, to sprawia, ze bardziej się regenerują i odtwarza się siatka kolagenowa w skórze Tak wieć efekty mozna zobaczyć dopiero na etapie regeneracji.

17

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

W Gdańsku słyszałam, ze świetnie sprawdzają się w medycynie estetycznej kliniki. Robią tam zabiegi typu modelowanie ust czy też nosa. Usuwają też np. cienie pod oczami.

18

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

> adik356 napisał/a:

> W Gdańsku słyszałam, ze kliniki świetnie sprawdzają się w medycynie estetycznej. Robią tam zabiegi typu modelowanie ust czy też nosa. Usuwają też np. cienie pod oczami.


Fajne zabiegi robią i bardzo dobrze znają się na medycynie estetycznej.

19

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Za parę lat będę musiała ten zabieg przetestować na swoich zmarszczkach, bo już się pojawiają:)

20

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Taki zabieg działa bardzo dogłębnie, nie to co kremy....