1

Temat: Szczecin

Szukam nowych koleżanek, w wieku podobnym do mojego, mam 28 lat, moje znajome wyjechały ze Szczecina albo założyły rodziny, więc skończyły nam się wspólne  tematy...

2

Odp: Szczecin

Hej jutro z koleżanką byśmy poszły na sanki. Lokalizacja do uzgodnienia. Może ma ktoś niepotrzebne w domu i nam pożyczy lub odsprzeda. Postaramy się jutro po nie podjechać. Ewentualnie możemy pojeździć razem z właścicielem:)

3

Odp: Szczecin

Szukam towarzystwa na saunę we wtorki lub środy, wejście przed godz. 17 na co najmniej 2h, bilet wtedy jest tańszy. Chciałabym pogadać w przerwach między seansami, wymienić się wrażeniami, czy ciekawymi doświadczeniami, przecież każda rozmowa czegoś uczy:)

4

Odp: Szczecin

Bardzo lubię czytać książki historyczne .w wolnych chwilach lubię chodzić na spacery o kijkach
Na imię mam Basia, flaondic nie mogę chodzić do sauny z powodów zdrowotnych ,ale chętnie umówię się z tobą na spacer o kijkach:)

5

Odp: Szczecin

Szukam kogoś kto się interesuje i praktykuje medytację - w celu wymiany doświadczeń i pogłębienia tematu. Na początek kontakt mailowy przez wiadomości forum.

6

Odp: Szczecin

Nie mam za dużo koleżanek. Ale zawsze kiedy spotkałam się z kimś z netu, mimo że wcześniej spoko się pisało, to jednak po drugim spotkaniu kończyły się tematy do rozmowy. Każdy ma jakieś swoje życie, dlatego ciężko się zaprzyjaźnić z zupełnie nową osobą, o innych zainteresowaniach i zajmującą się życiowo czymś zupełnie innym. Dlatego myślę, że można zaprzyjaźnić się jedynie przez tworzenie tzw. wspólnej przestrzeni czyli robienie czegoś razem. Zapraszam osoby , które interesuje aktywne spędzanie czasu - rower, spacer, wypad za miasto...

7

Odp: Szczecin

Chciałabym zacząć chodzić na siłkę. Nie ukrywam, że po to, aby trochę schudnąć. Może znajdzie się tutaj jakaś osóbka, która chciałaby również i potrzebuje kogoś żeby było raźniej smile Poziom oczywiście czysto początkujący smile

8

Odp: Szczecin

Odświeżam temat - szukam przyjaciółek, które są podobne do mnie:)
Moja najbliższa przyjaciółka powiedziała mi kiedyś, że za dużo myślę, że bez końca analizuję i rozdzielam włos nie na czworo, ani na szesnaścioro, ale na 1000 części i wciąż nie przestaję kombinować. Moje myśli cały czas pracują na wysokich obrotach i czasem marzę by je zatrzymać, ale nie wiem jak. Wciąż pojawiają się nowe pytania, rozważania i to napięcie w kontaktach z innymi ludźmi, dla których moje analizowanie wydaje się trudne do zniesienia.
Mam już swoje lata i wiele doświadczeń za mną - to pewnie nie ułatwia  sprawy bo w każdej sytuacji więcej danych pojawia się na wejściu i to mnie blokuje często w rozmowach z innymi, których mózgi nie funkcjonują tak jak mój.
Dlatego szukam osób, które mają podobnie bo mam nadzieję, że jest więcej takich osób jak ja na świecie.
Więc jeśli masz tak samo to odezwij się, może będziemy dla siebie źródłem wsparcia.

9

Odp: Szczecin

W czasach koronawirusa poznam osoby wartościowe, które są otwarte na nowe znajomości.
Znajomości nigdy za dużo, sama ich za wiele nie mam, a że teraz ciężko gdzieś poznać nowych ludzi, może uda się poznać ich tutaj?
Napisz, pogadamy, może pogoda będzie łaskawa żeby pójść na spacer.

10

Odp: Szczecin

Ktoś wybiera się na Silent Disco do Hali Odra 24 czerwca? Szukam towarzystwa!