1

Temat: Szczecin

Szukam nowych koleżanek, w wieku podobnym do mojego, mam 28 lat, moje znajome wyjechały ze Szczecina albo założyły rodziny, więc skończyły nam się wspólne  tematy...

2

Odp: Szczecin

Hej jutro z koleżanką byśmy poszły na sanki. Lokalizacja do uzgodnienia. Może ma ktoś niepotrzebne w domu i nam pożyczy lub odsprzeda. Postaramy się jutro po nie podjechać. Ewentualnie możemy pojeździć razem z właścicielem:)

3

Szukam towarzystwa na saunę we wtorki lub środy, wejście przed godz. 17 na co najmniej 2h, bilet wtedy jest tańszy. Chciałabym pogadać w przerwach między seansami, wymienić się wrażeniami, czy ciekawymi doświadczeniami, przecież każda rozmowa czegoś uczy:)

4

Bardzo lubię czytać książki historyczne .w wolnych chwilach lubię chodzić na spacery o kijkach
Na imię mam Basia, flaondic nie mogę chodzić do sauny z powodów zdrowotnych ,ale chętnie umówię się z tobą na spacer o kijkach:)

5

Szukam kogoś kto się interesuje i praktykuje medytację - w celu wymiany doświadczeń i pogłębienia tematu. Na początek kontakt mailowy przez wiadomości forum.

6

Nie mam za dużo koleżanek. Ale zawsze kiedy spotkałam się z kimś z netu, mimo że wcześniej spoko się pisało, to jednak po drugim spotkaniu kończyły się tematy do rozmowy. Każdy ma jakieś swoje życie, dlatego ciężko się zaprzyjaźnić z zupełnie nową osobą, o innych zainteresowaniach i zajmującą się życiowo czymś zupełnie innym. Dlatego myślę, że można zaprzyjaźnić się jedynie przez tworzenie tzw. wspólnej przestrzeni czyli robienie czegoś razem. Zapraszam osoby , które interesuje aktywne spędzanie czasu - rower, spacer, wypad za miasto...

7

Chciałabym zacząć chodzić na siłkę. Nie ukrywam, że po to, aby trochę schudnąć. Może znajdzie się tutaj jakaś osóbka, która chciałaby również i potrzebuje kogoś żeby było raźniej smile Poziom oczywiście czysto początkujący smile