26

Odp: Jesień a moda?

Uwielbiam jesienną modę. Zwłaszcza militarny styl albo te wszystkie mięciutko i cieplutko wyglądające ubrania, które można nosić w domu: grube skarpety, kolorowe swetry i bluzy, kamizelki, wygodne legginsy. I jesienną elegancję... kocham płaszczyki!

27

Odp: Jesień a moda?

@niechcemisie co do jesiennej elegancji i płaszczyków to jak najbardziej jestem za. smile Mi udało się upolować czerwoną torbę Pinko, która genialnie komponuje się z moimi czarnymi płaszczami, a poszłam tylko obejrzeć te miniówki na żywo... smile

28

Odp: Jesień a moda?

Hmm dawno już nie byłam w Pinko. Nie wiem nawet czy nie zamknęli tego sklepu u mnie w mieście. Przejrzę ich kolekcję w internecie.

29

Odp: Jesień a moda?

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni,  co w modzie męskiej 2015, na te porę roku widać w ofertach e-sklepów. Zawsze buty plus kurtka to konieczne zakupy na ten sezon.

30

Odp: Jesień a moda?

Też planuję na ten sezon zakup kurtki zimowej. Czekam tylko na rozpoczęcie sezonu smile. W zeszłym sezonie w e-sklepie kupiłam buty w tym czas na kurtkę

31

Odp: Jesień a moda?

Szczerze mówiąc nie zaryzykowałabym kupna kurtki przez neta. Wolę iść, przymierzyć, sprawdzić czy to na pewno dla mnie i z jakiego jest materiału.

@PannaJagoda i jak tam polowanie na miniówki. Kupiłaś w końcu czy nie kupiłaś? Ja się chyba właśnie po płaszczyk wybiorę do Fashion House, bo powinni mieć fajne ceny na jesień, a ta już blisko. smile

32

Odp: Jesień a moda?

[quote=PannaJagoda]@niechcemisie co do jesiennej elegancji i płaszczyków to jak najbardziej jestem za. smile Mi udało się upolować czerwoną torbę Pinko, która genialnie komponuje się z moimi czarnymi płaszczami, a poszłam tylko obejrzeć te miniówki na żywo... smile[/quote]
Hahah big_smile No tak... skąd ja to znam wink

33

Odp: Jesień a moda?

@a_grestowa mini sobie odpuściłam - już wiek nie ten... Za to zwariowałam na punkcie czerwonej torby Pinko i tego sobie już nie odpuściłam. smile
@niechcemisie coś mi się wydaje, że każda z nas "głupieje" na punkcie zakupów jak już się zaczną. big_smile

34

Odp: Jesień a moda?

Grunt to nie wpaść w wir zakupów. Ja mam póki co dwumiesięczną przerwę i wcale nie czuję potrzeby kupowania nowych rzeczy.

35

Odp: Jesień a moda?

Ja już myślę o lecie. Chłodu mam dość. W sumie to czemu nie pomyśleć o letniej kreacji już teraz?
Co do jesiennych ubrań, to w mojej szafie raczej kolory bure, szare i brązy, czerwienie, pomarańcze - takie typowo jesienne smile

36

Odp: Jesień a moda?

Na jesieni też można się pięknie ubierać, ja po domu noszę np. przepiękny sweter w kolorze szarym, który jest dość długi i ma kieszenie. Ma też kaptur, ale to zbytnio nie przeszkadza. Bardzo ładnie wygląda. Nie robi się z tego wielki kłębek podczas prania, ani nie farbuje też innych ciuchów. Bardzo go lubię nosić.

37

Odp: Jesień a moda?

z jesienią najbardziej kojarzą mi się modne kurtki parki.

38

Odp: Jesień a moda?

Właściwie wczesną wiosną i jesienią noszę te same kurtki czy cieplejsze swetry, albo poncho, więc to takie bliźniacze pory roku pod względem mody:)

39

Odp: Jesień a moda?

Ramoneski są u mnie nr 1 na jesień!