1

Temat: kłujący ból brzucha

Od pewnego czasu podczas miesiączki odczuwam również kłujący ból brzucha. Czy powinnam się tym niepokoić? Zawsze w okresie miesiączki stosowałam nospę i teraz również to pomogło. Jednak zaczęłam martwić się o te bóle. Czy to normalne?

2

Odp: kłujący ból brzucha

Najlepiej zrobić prześwietlenie , może np. wątroba jest powiększona?

3

Odp: kłujący ból brzucha

Też tak myślę, ale jeśli boli podczas miesiączki to chyba nie ma się czym martwić, ja dodatkowo też zawsze miałam różne dolegliwości, zaparcia i wzdęcia co jeszcze potęgowało ból, zaparcia już minęły, a wzdęcia można trochę zniwelować odpowiednią dietą.

4

Odp: kłujący ból brzucha

Może to być, chociaż nie musi - Endometrioza

5

Odp: kłujący ból brzucha

U mnie objawem zaparć jest zawsze taki kłujący ból brzucha. Wystarczy, że wezmę tabletki i problem mija. Jednak gdyby tak się nie stało, to czym prędzej biegłabym skonsultować to z lekarzem

6

Odp: kłujący ból brzucha

ja zapisałam się do lekarza ale jak to nasz nfz wizyte mam dopiero za tydzień a przecież nie bede czekała tak długo,a na pogotowie nie pójde bo mnie wyśmieją.ja tez podejrzewam ze przyczyna sa zaparcia - za tydzien tak czy siak przejde sie do lekarza niech mnie przebada

7

Odp: kłujący ból brzucha

Przy trawieniu ważniejsze są bakterie niż leki, bo trzeba usuwać przyczynę , a nie leczyć skutki... Polecam probiotyki, najlepiej te naturalne, w kiszonkach.

8

Odp: kłujący ból brzucha

Probiotyki są świetne i nawet pomagają w zespole jelita drażliwego czy refluksie - siostra miała ten problem i pije dużo kefirów, to pomaga jej bardzo.

9

Odp: kłujący ból brzucha

Czasem po większym wysiłku mnie tak boli...