1

Temat: Jaki żel intymny

Dziewczyny jaki najlepszy żel intymny polecicie?

Polecajcie tutaj zarowno żele poprawiające doznania jak i nawilżające.

2

Odp: Jaki żel intymny

Dla mnie najlepsze są dwa żele:

pierwszy znacznie zwiększa odczucia podczas seksu, narządy są o wiele barziej ukrwione tak wiec jest przyjemniej

drugi- nie jest taki tani, z tego co wiem to do zamówienia jedynie przez internet ale to najwydajniejszy środek jaki kiedykolwiek miałam. NO i niezastąpiony do sexu analnego ( którego sobie bez niego nie wyobrazam)

3

Odp: Jaki żel intymny

I to działa?

4

Odp: Jaki żel intymny

Nie nie, wywoływał takie dziwne odczucia Raz ciepło i raz zimno. Co na początku bywało fajne, potem jednak bylo dla mnie zbyt mocne. Skończyl się bardzo szybko. A inny jest o wiele wiekszy, wystarczy Ci dosłownie kropelka wielkości grochu. No i nie wiem na ile starczy ale pewnie jeszcze na dłuuuuuugo.

5

Odp: Jaki żel intymny

Najepsze są te na bazie wody.

6

Odp: Jaki żel intymny

Przy suchości pochwy bardzo dobrze sprawdza się intymny krem nawilżający z aplikatorem dopochwowym, który umożliwia stosowanie zarówno dopochwowe, jak i na zewnętrznym obszarze intymnym.
Może być również stosowany w celu ułatwienia stosunku płciowego, także w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi

7

Odp: Jaki żel intymny

Ja nie lubię tych żeli na bazie wody, szybko wysychają i się kleją, nieprzyjemne uczucie. Kremy są lepsze, ale do tej pory widziałam same z hormonami, więc nie interesowałam się nimi zbytnio. Jeden tylko jak widzę, hormonów nie zawiera. Muszę wypróbować.

8

Odp: Jaki żel intymny

Te na bazie wody działają na chwilę, a jak stosować żel to nie po to, żeby tylko lekko wsunąć, bo tak to można też na ślinę smile Sorry za bezpośredniość ale taka prawda. Jeśli o preparaty chodzi lepsze są kremy, albo globulki. Tylko fakt, że warto zwracać uwagę, żeby nie miały w składzie hormonów, bo można sobie zaszkodzić.

9

Odp: Jaki żel intymny

No w sumie masz racje z tą sliną, to nie to samo, co krem, który nawilża i natłuszcza

10

Odp: Jaki żel intymny

Dziewczyny szukam opinii o żelu nawilżającym Libi gel. Czy któraś z Was stosowała?

Ostatnio edytowany przez lenne (2021-03-19 09:24:18)

11

Odp: Jaki żel intymny

Nie polecam, bo wiem z własnego doświadczenia, że używanie takich specyfików może spowodować, że bez nich już nie będziesz umiała  odczuwać przyjemności... Lepiej chodzić do łóżka z kimś kto naprawdę nas podnieca niż używać takich wspomagaczy, no chyba że jest się np. w związku dla kasy to wtedy pewnie nie ma innego wyjścia big_smile

12

Odp: Jaki żel intymny

Ja polecam nasz polski - Iintimate Care z aloesem i kwasem mlekowym - przetestowałam już kilka i ten sprawdził się najlepiej, a co ciekawe kosztuje najmniej z nich smile Tak że nie warto czytać sponsorowanych opinii marketingowców z netu tylko samej się przekonać co do danego produktu.

13

Odp: Jaki żel intymny

> Gabika napisał/a:

> Nie polecam, bo wiem z własnego doświadczenia, że używanie takich specyfików może spowodować, że bez nich już nie będziesz umiała  odczuwać przyjemności... Lepiej chodzić do łóżka z kimś kto naprawdę nas podnieca niż używać takich wspomagaczy, no chyba że jest się np. w związku dla kasy to wtedy pewnie nie ma innego wyjścia big_smile

Używałam tabletek i po tym niestety problem suchości się pojawił. Mój facet mnie podnieca, a jednak problem się pojawiał. Przecież wszystko jest dla ludzi, żel bez hormonów jest bezpieczny.

14

Odp: Jaki żel intymny

> Gabika napisał/a:

> Nie polecam, bo wiem z własnego doświadczenia, że używanie takich specyfików może spowodować, że bez nich już nie będziesz umiała  odczuwać przyjemności... Lepiej chodzić do łóżka z kimś kto naprawdę nas podnieca niż używać takich wspomagaczy, no chyba że jest się np. w związku dla kasy to wtedy pewnie nie ma innego wyjścia big_smile
to nie zawsze jest kwestia czy nas facet podnieca czy nie - mój mąż od zawsze na mnie działał ale po porodzie coś się zmieniło z moją wilgotnością.

15

Odp: Jaki żel intymny

Z tego co wiem, to jest badzo dobry.

16

Odp: Jaki żel intymny

Ja mam. Może nie jest taki tani, ale wbrew pozorom jest go dość sporo w opakowaniu i wystarcza na długo. Skład fajny bo zawiera na przykład L argininę. Może nie jest to taki typowy zel nawilzający ale znacznie zwiększa doznania podczas seksu.Wszystko odczuwasz o wiele lepiej i o wiele bardziej i masz o wiele wieksza przyjemność. Kupiliśmy sobie go może z pól roklu temu i jeszcze zostało praktycznie połowa opakowania a wcale tak rzadko go nie używa

17

Odp: Jaki żel intymny

Czyli rozumiem jakie daje działanie?

18

Odp: Jaki żel intymny

Podnieca tak, że masz ochotę pójść do łóżka z kimkolwiek. Tylko nie wiem, czy właśnie o to Ci chodzi...:D

19

Odp: Jaki żel intymny

Ojej ciężko to napisać. Nie ma takiego pulsowania jak w przypadku durexa ale również raz lekko odczuwa się ciepło, potem trochę zimna. Jakby taki dreszcz mnie prechodził al ejest to o wiele przyjemniejsze od durexa. Okolice intymne są o wiele bardizej czułe. Tak wiec bardziej reagują na dotyk. Czuje o wiele większą przyjemność. I wcześniej na pewno nie miałam tak intensywnych orgazmów. Tak więc dla nas libi gel jest zdecydowanie jednym z lepszych odkryć w osttnim czasie.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2021-03-19 09:25:34)

20

Odp: Jaki żel intymny

Fajne są te na bazie wody, innych nie uznaję

21

Odp: Jaki żel intymny

Albo smakowe☺