1

Temat: zatkane ucho

co pomoże na zatkane ucho? jest sens kupować jakieś apteczne krople albo płukanki?

2

Odp: zatkane ucho

Najlepiej iść do lekarza, który usunie zatykający ucho korek z woskowiny. Inaczej problem może nawracać i powodować nawet ból.

3

Odp: zatkane ucho

Ucho masz rzeczywiście zatkane, czy uczucie zatkania i słyszalne trzaski? Bo jak to pierwsze, to możesz w aptece dostać krople ułatwiające usunięcie woskowiny w uszu, z tym drugim wybrałabym się do laryngologa zanim zacznie boleć.

Ostatnio edytowany przez Babel (2020-01-28 15:32:48)

4

Odp: zatkane ucho

Na zatkane ucho kupiłam sobie w aptece lix, farmaceutka mi poleciła i to mi pomogło, tam jest gliceryna w składzie która rozpuszcza woskowinę i łatwiej ją usunąć, ulga niesamowita i znów normalnie słyszę

5

Odp: zatkane ucho

Powinno się chodzić do laryngologa regularnie na czyszczenie uszu, bo tworzy się korek z woskowiny

6

Odp: zatkane ucho

Ja regularnie chodzę do laryngologa na czyszczenie uszu

7

Odp: zatkane ucho

A czym ten laryngolog czyści uszy? I co jaki czas trzeba przychodzić na czyszczenie?

8

Odp: zatkane ucho

To jest płukanie uszu, czuć takie łaskotanie:)

9

Odp: zatkane ucho

To pewnie nie jest refundowane z naszych składek, prawda?

10

Odp: zatkane ucho

Nie wiem czy jest to na NFZ, bo chodzę prywatnie i mam to robione raz do roku z powodów zdrowotnych - więc jest to niejako w cenie wizyty, bo wiadomo że będzie to wykonywane, oczywiście poza badaniem.