1

Temat: projekty kuchni z salonem

witajcie
podobają się wam takie łączone otwarte projekty kuchni z salonem w stylu ? moja siostra się nad tym zastanawiam, ale tak myślę czy nie lepiej jest jednak mieć oddzieloną strefę kuchenną od salonowej? jakie jest wasze zdanie?

2

Odp: projekty kuchni z salonem

Bardzo fajne rozwiązanie, tylko wtedy trzeba mieć w kuchni dobrą wentylację, żeby zapachy nie roznosiły się wszędzie...

3

Myślę, że takie rozwiązania mogą być dość korzystne, pod warunkiem, że są dobrze zaplanowane i fachowo wykonane.
Sama chyba nie podjęłabym się tego, ale już z pomocą projektanta, który ma większe doświadczenie - czemu nie?
Z tego co słyszałam, jest w Warszawie Deconova, która zajmuje się takimi aranżacjami i planowaniem wnętrz. Co więcej, jak chcesz się wykłócać z deweloperem, żeby nie sprzedał ci mieszkania z niedoróbkami, to oni też są w stanie się tym zająć w twoim imieniu smile

4

To dobre jak ktoś mieszka sam... Przy dzieciach to się nie sprawdza, ani jak chcemy przyjąć gości, a w saloonie pachnie gotowanym jedzeniem...

5

Ja również długo wahałam się nad takim rozwiązaniem, głównie bałam się przykrych aromatów z kuchni, ale jak się przy remoncie okazało nie to było największym problemem...schody się zaczęły przy meblach kuchennych... Dobrać takie, które idealnie by wkomponowały się w wystrój salonu było nie lada wyzwaniem...gdyby któraś z was znalazła się w takiej sytuacji jak ja to od razu wam mówię zainwestujcie w meble kuchenne na wymiar.

6

Mi sie podoba gdy w domu pachnie jedzeniem. No może nie każdym wink Ale na przykład świeżym ciastem - może pachnieć codziennie wink A mam naprawdę dobry piekarnik w którym super mi się piecze (Electrolux Surround Cook) i staram się zrobić ciasto zawsze jak goście mają przyjść smile