1

Temat: jakie majtki dla Niego?;)

Dziewczyny,macie jakieś ulubione firmy,sklepy,w których kupujcie swoim facetom bieliznę?Planuję na Mikołajki coś kupić:)
Może macie jakieś propozycję, oprócz Atlantica,Keya,Intimissimi,Calvinów...?
Chętnie poznam Waszą opinię i oceny:)
Z góry dzięki!
p.s. A tak w ogóle,to witajcie:)bo świeżynka tu ze mnie:)
Ciao

2

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

tak znam jeden sklep, wejdz tu są super rzeczy, poza tym szybka wysyłka

3

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

PS wejdź do naszych polecanych sklepów:

[url]http://urodaizdrowie.pl/katalog?rodzaj=sklep&miasto=25&page=0[/url]

4

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Dziękuje za szybką reakcję:)tak,koniecznie chcę majtki:)Uważam,że bielizna jest zawsze dobrym prezentem.Ale linki fajne,na pewno kiedys skorzystam,może na Gwiazdkę?:)
Będę nadal czekać na propozycje i pomysły:)
Ciao

5

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

a dlaczego nie atlantic?? mają wiele naprawdę fajnych wzorów smile
mój ma całą szufladę gaci z atlantica wink

6

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Justa,nie wiem jak to ująć,aby Ci przykrości nie sprawić...ale Atlantic troszkę wieje nudą i nie do końca dobrą jakością jak dla mnie.Oprócz fasonów i wzorów,zwracam uwagę  na jakość materiałów i pewną wyjątkowość.Dlatego liczę na jakieś nowości z Waszej strony:)
Ciao

7

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

I co znalazłaś cos na tej stronce?

8

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

crazyshop jest ok!Dzieki za linka,kiedyś na pewno coś zakupię:)jednak cały czas zależy mi na bieliznie:)wiesz,to też trochę dla mnie będzie prezent,heh:p
poszperam w sieci,może znajdę coś ciekawego!
Wciąż czekam na Waszą pomoc!!!!
Ciao

9

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

znalazłam na stronce candyman pewien model majtek... Czy znacie system pack up?Ale jaja...
Już wiem dlaczego zawsze na fotkach faceci mają więcej w majtkach....Ponoć wyciąga się to uzupełnienie...
Trochę boję się zaryzykować...,nie wiem czy mojemu facetowi się to spodoba!
A może Wy już macie taki model wypróbowany?
Podzielcie się wrażeniami:)
Jestem  zaciekawiona

10

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Hmmm, czyli faceci też sobie coś powiększają, nie tylko kobiety smile

11

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Crazy Mary, absolutnie mnie nie obraziłaś - mamy po prostu inne gusta big_smile
my nosimy gacie m.in.  atl. bo są dobrej jakości i do tego podobają nam się ich wzory - nie wiem co miałaś na myśli pisząc, że "wieją nudą" - może napisz co rozumiesz pod pojęciem "wyjątkowość" smile
bo rozumiem, że tu nie chodzi tylko o to, że w atl. nie mają gaci powiększających wink

ja powiem tak - kocham kolorowe gacie w intensywnych kolorach - jasny granat, pomarańcz, zieleń, czerwień, intensywna fluorestencyjna zieleń wink, w biedronki, roboty, świnki, kwiatki czy serduszka i to zarówno dla siebie jak i dla niego, a atl. takie wzory ma smile u mnie dochodzi jeszcze kwestia ceny, akurat mogę je kupować sporo taniej, ale to nie zmienia kwestii, że jak szukałam dla niego majtek, to i tak po obejściu wszystkich sklepów wróciłam do atl.

no i zwracam uwagę na jakość, akurat pod tym względem zostałam przeszkolona przez przyjaciółkę pracującą w odzieżówce ...

12

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

fajne majtki widziałam w sexshopie - polecam wink

13

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

[quote=justyna]Crazy Mary, absolutnie mnie nie obraziłaś - mamy po prostu inne gusta big_smile
my nosimy gacie m.in.  atl. bo są dobrej jakości i do tego podobają nam się ich wzory - nie wiem co miałaś na myśli pisząc, że "wieją nudą" - może napisz co rozumiesz pod pojęciem "wyjątkowość" smile
bo rozumiem, że tu nie chodzi tylko o to, że w atl. nie mają gaci powiększających wink

ja powiem tak - kocham kolorowe gacie w intensywnych kolorach - jasny granat, pomarańcz, zieleń, czerwień, intensywna fluorestencyjna zieleń wink, w biedronki, roboty, świnki, kwiatki czy serduszka i to zarówno dla siebie jak i dla niego, a atl. takie wzory ma smile u mnie dochodzi jeszcze kwestia ceny, akurat mogę je kupować sporo taniej, ale to nie zmienia kwestii, że jak szukałam dla niego majtek, to i tak po obejściu wszystkich sklepów wróciłam do atl.

no i zwracam uwagę na jakość, akurat pod tym względem zostałam przeszkolona przez przyjaciółkę pracującą w odzieżówce ...[/quote]
Mój także nosi majtki z atlantica i uważam, że są one wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów i jest ich duży wybór.

14

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Co jednak opinia na temat bielizny jest inna, ale też każdy woli co innego. Każdy uważa swoją markę, krój za najlepszy.

15

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Nigdy nie przykladalam wagi do marek majtek smile Ogolnie najbardziej lubie takie z serii obcislych boxerek a jesli facet ma fajna figure to slipki.

16

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Mój facet chodzi tylko w bokserkach. Kupuję mu je w sklepie 4lejdi.pl, bo są niedrogie, a przy tym dobrej jakości. Ogólnie jest to mój ulubiony sklep z bielizną, bo mają duży wybór.

17

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Ja bardzo lubię na moim facecie obcisłe bokserki. Najczęściej kupuję mu je w Atlanticu.

18

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Dobra firma, też kupuję ich bieliznę.

19

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Tak, bokserki są najlepsze:) I mam wrażenie że trwalsze niż inne modele.

20

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Mój generalnie preferuje bokserki, ale tutaj nie ma ulubionej firmy.
Za to jeśli chodzi o skarpetki to obiera tylko kierunek do galerii i tam szpera, w dziale skarpetkowym. Oczywiście po drodze kupi sobie, a to pasek do spodni, a to koszulkę polo. Przy kasie tylko świeci oczami, że mu się nagle tyle towaru uzbierało, a przecież wybrał się tylko po skarpetki smile
Zresztą sprawa majtek to indywidualna, czysto jedni wolą różne firmówki, a inni u zaufanych Pań sprzedających tą garderobę na ryneczku. Sama zresztą taki widok często widzę na osiedlu obok.

21

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Ja zawsze jak kupuję sobie bieliznę, biorę bokserki  dla faceta, nie są tanie, ale już wypróbowane - trzymają fason i nie spierają się tak jak tanie majtasy z ryneczku. Zawsze kupuję tutaj, bo jest trochę taniej niż w innych sklepach.

22

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Ja osobiście wolę kupować bieliznę u sprawdzonej sprzedawczyni a zarazem krawcowej na bazarku.

23

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

100% bawełna przede wszystkim - a już marka ma mniejsze znaczenie...

24

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Mój facet lubi taki zestaw: z majtek - bokserki, najlepiej żeby miały jak najwięcej w sobie bawełny, skarpetki, spodnie i koszula.

25

Odp: jakie majtki dla Niego?;)

Tylko bokserki, najlepiej markowe