26

Odp: po depilacji

A używa ktoś kremów opóźniających odrastanie włosków?

27

Odp: po depilacji

Ja po maszynce miałam koszmarne krostki, więc teraz depiluję włosy i w razie konieczności (np. przed wyjściem na basen) jeszcze golę maszynką. Mam mniej krostek, ale za to problemy z wrastaniem włosów, dlatego dodatkowo stosuję peeling. I tak źle, i tak niedobrze. Rozważam kupno czegoś cukrowego wosku, np. takiego [url]http://www.perfectfresh.com/?pa=2348&ex=pa.[/url] Czy ktoś mógłby mi doradzić czy warto zainwestować w taki specyfik? Czy jest skuteczny/ekonomiczny?

28

Odp: po depilacji

Na podraznienie polecam balsam solaris

29

Odp: po depilacji

jak i inne dziewczyny mogę polecić oliwkę po depilacji , ja stosuję taką cosnet.pl/oliwka-po-depilacji-500ml.html  i jestem zadowolona z efektów jej działania

30

Odp: po depilacji

Majka89 mogę polecić Ci bloga odnośnie wosków do depilacji, fajnie, profesjonalnie napisany

31

Odp: po depilacji

Ja po depilacji laserowej stosowałam polecone mi przez balsamy. Poza tym nie były mi potrzebne jakieś specjalistyczne specyfiki, a co najważniejsze nie ma kolejnych włosków.

32

Odp: po depilacji

Zamówiłam sobie balsam opóźniający odrastanie włosków. Cudu się nie spodziewam, ale doczekać się na przesyłkę nie mogę, żeby już w siebie wsmarować. Podobno efektów wielkich nie ma, ale za to łagodzi podrażnienia po depilacji, zdaniem osób, które już go używały.

33

Odp: po depilacji

Chyba jest jakiś olejek, teraz nie pamiętam z czego, który właśnie opóźnia odrastanie włosków.
Przy regularny stosowaniu potrafi nawet zastopować wzrost na jakiś czas

34

Odp: po depilacji

Przydałoby mi się coś takiego, ale potrzebuję bardzo dużych ilości.

35

Odp: po depilacji

Ja po depilacji starałam się korzystać z naturalnych produktów. Na początku miałam trochę podrażnioną skórę i użyłam oleju koksowego oraz olejku arganowego (oba tłoczone na zimno) i podrażnienia zniknęły, a skóra w miejsu stosowania stała się jeszcze bardziej gładka.

36

Odp: po depilacji

Też próbowałam z olejem kokosowym. U mnie się nie sprawdziło, za to jest niezastąpiony do masażu, uwielbiaaaaam go! Chcę sprawdzić jeszcze palmowy.

37

Odp: po depilacji

Dowiedziałam się dzisiaj o roślince "Larrea divaricata". Ma właściwości opóźniające odrastanie włosków i wyciąg z niej znajduje się w składzie niektórych kosmetyków w tym celu stosowanych, także tych dostępnych w Polsce, bo sama roślina pochodzi z Meksyku. Jako ciekawostkę dodam, że suszone pęczki można dostać w sklepach internetowych (widziałam w PL za 35 złotych).  Indianie leczyli nią wiele chorób, a suszone zioło sprzedaje się do okadzania mieszkań smile

38

Odp: po depilacji

Przez dobę lepiej niczym nie smarować skóry. Nawet roślinne specyfiki mogą ją podrażnić.

39

Odp: po depilacji

Polecam Ci zwykły ekologiczny olejek arganowy smile

40

Odp: po depilacji

a po co stosować coś na podrażnienia po depilacji jak można zastosować depilację która nie powoduje podrażnień - polecam przetestowane przez mnie plastry i kremy

41

Odp: po depilacji

Tych nie znam, za to lubię i używam od dawna plastry smile Bardzo skuteczne i niedrogie są.

42

Odp: po depilacji

Sama też stosuję, plastry na nogi i wąsik, a kremy na okolice bikini i pachy. Nie podrażniają skóry i nie przesuszają jej, a z włoskami mam spokój na długo.

43

Odp: po depilacji

Aloes daje radę z tym idealnie smile

44

Odp: po depilacji

Mam drogi  balsam zapobiegający wrastaniu włosków i widzę jakąś poprawę, tyle że jak mi się skończy to pewnie i problem powróci...

45

Odp: po depilacji

> Cynthia napisał/a:

> Mam drogi  balsam zapobiegający wrastaniu włosków i widzę jakąś poprawę, tyle że jak mi się skończy to pewnie i problem powróci...

Peeling codzienny trochę pomaga. Taki wykonany gąbką do masażu lub szczotką do mycia.

46

Odp: po depilacji

Ja też dbam o codzienny masaż żeby włoski nie wrastały.