1

Temat: Niemcy- czy warto tam pojechać?

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby wybrać się do Niemiec. Wiem, że obecnie niektóre regiony są mówiąc delikatnie mało bezpieczne, ale i tak mimo to chciałabym trochę tam pozwiedzać, a jednocześnie sprawdzić, czy jestem jeszcze w stanie porozumieć się w języku niemieckim. Znalazłam przy tym taką opcję jak [url=http://www.multi-travel.pl/]przewozy do Niemiec Wałbrzych[/url] z tym, że kompletnie nie wiem jakie miasto wybrać, a mam tutaj możliwość dowozu niemalże pod wskazany adres. Co mogłybyście mi doradzić?

2

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

Najlepiej jechać  Polskim Busem - tanio i wygodnie

3

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

W tej  chwili panuje tam chaos przez imigrantów, sama bałabym się wybrać tam, w końcu to nieznany mi jeszcze kraj, a nie mam tam nikogo znajomego... Do zwiedzania to lepiej jechać na zorganizowaną wycieczkę, w większej grupie..

4

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

Nie jest najgorzej, ja byłam co prawda we wschodniej części, gdzie nie ma dużo imigrantów. Najniebezpieczniej jest w dużych miastach. Poza tym oni atakują kobiety ubrane zbyt śmiało, traktują to jak zachętę...

5

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

Bawaria jest przepiękna! Bardzo polecam smile

6

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

A ja bym chętnie pojechała do byłego NRD, pozwiedzać miejsca, gdzie jeszcze pozostał duch tamtych czasów..

7

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

Niemcy, warto odkryć uroki tego Państwa. Najlepiej można tego dokonać pracując tam. Ja miałam taka okazję gdyż byłam tam na kilku kontraktach. Aktualnie mam pracę w Polsce lecz lubie powracać do Niemiec zwłaszcza w okresie świąt gdy jest tam bardzo klimatycznie.

8

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

Do pracy warto, ale zwiedzać? Nie pomyślałabym o tym.

9

Odp: Niemcy- czy warto tam pojechać?

Jednym z moim małych marzeń jest zobaczenie na żywo jarmarku bożonarodzeniowego, ale takiego wiecie, wielkiego, w którymś z pięknych zabytkowych miast. Jeszcze jak teraz Aza napisała o klimacie, to mi się włączył tryb fantazjowania. big_smile