51

Odp: Manicure i pedicure w domu

zgadzam się sad mi zniszczyły strasznie

52

Odp: Manicure i pedicure w domu

> nikozja napisał/a:

> nieumiejetnie polozne hybrydy niestety potrafia zniszczyc plytke panzokcia ;/


Jak wszystko wink
Niestety to tak wygląda.... wystarczy tylko za mocno spiłować płytkę... baaaa zmatowić....

53

Odp: Manicure i pedicure w domu

nikozja w pełni się z Tobą zgadzam. Ja manicure i pedicure robię we własnym zakresie w domu ale używam do tego tradycyjnych lakierów. Uwielbiam wszelkie odcienie czerni a jak jeszcze taki lakier ma brokat to już w ogóle obłęd smile Ostatnio eveline wypuścił fajną nowość z serii  ICO Chrome ( dokładnie numer 49 ). Są dostępne w Rossmanie za niecałe 13 zł smile

54

Odp: Manicure i pedicure w domu

uwielbiam brokat na pazurkach smile

55

Odp: Manicure i pedicure w domu

> renka09 napisał/a:

> Ja manicure i pedicure robię we własnym zakresie w domu ale używam do tego tradycyjnych lakierów.

----------------------------------------------------

Ja tak samo smile Malowanie sprawia mi frajdę i choć doceniam trwałość, a zwykłe lakiery mają marniutką w porównaniu do hybrydowych, to po prostu lubię często zmieniać kolor.

56

Odp: Manicure i pedicure w domu

To u mnie jednak zdecydowanie częściej hybryda, ze względu na to, że zwyczajnie nie chce mi się tak często malować. Ale i tak głównie stawiam na pielęgnację, szczególnie przy stopach, które zawsze były moją zmorą. Odkąd pamiętam miałam twarde pięty, więc pumeks, później tarka były w regularnym użyciu. Ostatnio używam też maski z Scholla (takiej w skarpetkach), nie złuszczającej, a mocno odżywiającej i nawilżającej. Muszę powiedzieć, że moje stopy bardzo się z nią polubiły. Myślę, że raz w tygodniu, szczególnie w okresie letnim, będę jej używać.

Ostatnio edytowany przez Makira (2019-06-28 16:32:53)

57

Odp: Manicure i pedicure w domu

Zestawy startowy jest super dla osób początkujących. smile Polecam, bo lakiery nakłada się w bardzo łatwy sposób, mają świetną konsystencję.

58

Odp: Manicure i pedicure w domu

> aniagawron1 napisał/a:

> Zestawy startowy jest super dla osób początkujących. smile Polecam, bo lakiery nakłada się w bardzo łatwy sposób, mają świetną konsystencję.

To prawda! Sama zaczynałam na ich zestawie, to była świetna decyzja smile

59

Odp: Manicure i pedicure w domu

porządne wymoczenie dłoni i stóp - lepiej się później wycina skórki smile

60

Odp: Manicure i pedicure w domu

Ostatnio bardzo intensywnie dbam o paznokcie, nawet sama opanowałam tajną technikę manicure'u big_smile idzie mi całkiem nieźle, ale bazą są zdrowe mocne paznokcie, bo wtedy dłonie wyglądają schludnie. zaczełam malować pazurki odżywką  utwardzającą z diamentami. dla mnie rewelacja. bardzo szybko"zadziałała", a wiadomo że pierwsze efekty cieszą najbardziej:)

61

Odp: Manicure i pedicure w domu

obejrzyj sobie jakis tutorial na yt wink

62

Odp: Manicure i pedicure w domu

Ja nauczyłam się sama, metodą prób i  błędów;)

63

Odp: Manicure i pedicure w domu

Jednak profesjonalistka zrobi to lepiej

64

Odp: Manicure i pedicure w domu

Sabbrina, uczyłaś się tylko na swoich? Ja szybko tracę cierpliwość. Jak zaczynam pedi czy mani to na początku staram się bardzo, ale pod koniec to chcę już tylko szybko skończyć. No i ciężko jest starannie usunąć skórki z prawej dłoni, gdy jest się praworęczną.