1

Temat: Therm Line Forte - co sądzicie ?

Postanowiłam poszukać tabletek wspomagających odchudzanie. Co myślicie o tych ?? Wydają się w porządku, jednak chciała bym się dowiedzieć czy któraś miała z nimi do czynienia ? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ^^

2

Odp: Therm Line Forte - co sądzicie ?

Kiedyś kupiłam te kapsułki, dokładnie Therm Line II. Mi osobiście w niczym nie pomogły. Efektów żadnych, cena była wysoka, dużo trzeba łykać - 4 kapsułki dziennie, dawkowanie 2x2. Tak więc opakowanie wystarcza na dwa tygodnie.
Widzę, że teraz są większe, po 120 sztuk w takiej cenie, w jakiej kiedyś były te po 60. Nic dziwnego, że cena spada.

A komentarze pod tym linkiem?

"Kolejne tabletki, które nie dają kompletnie nic. Kobietki, schudniecie tylko dzięki odpowiedniej diecie. Therm Line Forte jedynie odchudza portfel, nie ciało. Mi te tabletki w ogóle nie pomogły."

"Nie zgodzę się z Tobą, że Therm Line Forte nie daje kompletnie nic. Mojej żonie dał bardzo dużo. Stosowała go, ale oczywiście jako „wspomagacz”. Ma się rozumieć… ciągle ćwiczyła, trzymała dietę, ogólnie dbała o siebie." [b](No właśnie - dieta + ćwiczenia, więc skąd pomysł, że tabletki pomogły? Jak ocenić efekt jednej, kiedy stosuje się kilka metod naraz?)[/b]

"Witam stosowane tabletki therm line forte, nie przyniosły efektów nawet grama nie schudłam."

"Zawsze byłam zdania, że możemy schudnąć jedynie dzięki odpowiedniej diecie. To był jedyny raz kiedy dałam się namówić na kupno tego typu tabletek. Stosowanie tabletek therm line nie dało mi to kompletnie nic, tak więc moje zdanie nie uległo zmianie, podczas 2 miesięcy stosowania nie ubyło mi nawet 100 gram"

"Produkt działa bardzo dobrze ale na odchudzanie portfela, a nie tłuszczu !!!"

To tylko kilka spośród komentarzy, jakie możemy tam przeczytać. Sama stosowanie tego środka skomentowałabym tak samo smile

3

Żadne tabletki nie pomogą jak sienie zmieni sposobu odżywiania na mniej kaloryczny...
Gdyby tak było, nie byłoby tylu grubych celebrytów - każdy by połknął tabletkę, żarł jak dotąd i chudł:)

4

I takie piguły nie kosztowałyby wtedy kilka dych, a kilka stów.

5

Przecież wiadomo, że nie ma tabletek czy innych odchudzaczy - cud! Trzeba wziąć się ostro za ćwiczenia i wtedy będą efekty, a nie nabijać kasę komuś, kto żeruje na naiwnych!

6

Nie wierzę w wynalazki typu tabletki na odchudzanie.
Lepiej zaufać jedzeniu bez cukru i białej mąki, ograniczyć tłuszcz
i włączyć ruch w każdej postaci smile

7

Bez cukru białego tak, ale i bez substancji słodzących. Podobno kiedy zastępujemy nimi cukier w tych wszystkich napojach i całej reszcie przetworzonej żywności, organizm zachowuje się tak, jak wtedy kiedy ograniczamy kalorie, czyli... rzuca się na niego jak tylko go zobaczy i odkłada. Wyczytałam to tutaj: [url=00259007733470473344]"Jedz i bądź piękna"[/url]. Jest w tej książce kilka ciekawostek, np. uznano, że w niektórych częściach świata nastolatkowie nie mają pryszczy, nawet w okresie dojrzewania, dlatego, że ich dieta wolna jest od cukru i białej mąki.

Ja nie używam cukru do słodzenia od 15 lat i nie zastępuję go słodzikami. Dziś nie wyobrażam sobie nawet, żeby wypić słodką herbatę, a kawy nigdy nie słodziłam. Cukier tak bardzo zmienia smak potraw. Oczywiście stosuję go np. do pieczenia ciast, jem też ciastka, czekolady itd. ale nie jakoś specjalnie często, a kolorowe napoje też mi nie smakują. Cukru jest wszędzie mnóstwo. A jedzenie go w nadmiarze przyczynia się do powstawania zmarszczek.

8

osobiście bardzo lubię suplementy od Olimpu smile ale jeśli już masz zamiar coś od nich kupić żeby wspomóc (oczywiście) swoją dietę oraz ćwiczenia to pokuś się na Thermo Stim moim zdaniem dużo lepszy ma skład / cenę / oraz naprawdę lepiej działa smile bierze się przed treningiem 1 tabletkę i czuje się moc ( grzeje ostro ) big_smile

9

Nie faszeruj się tabletkami- lepiej zgłoś się do trenera personalnego. Proszę: [url]http://www.fitnow.pl/[/url] Trener ułoży Ci dietę i ćwiczenia- wtedy na pewno sporo schudniesz.

10

Jedyne suplementy które ja zazywam to takie, wspomagające i wzmacniające organizm, nie żadne specyfiki na odchudzanie. Więc jeśli chciałybyście dobre suplementy diety, to ja bardzo polecam te z Hepatica. Po pierwsze są z naturalnych składników, po drugie są przebadane.

11

Dokładnie, nie ma co wierzyć reklamom. Osobiście uważam, że leczenie otyłości powinno odbywać się pod kontrolą lekarza.

12

[quote=KakaOK]Dokładnie, nie ma co wierzyć reklamom. Osobiście uważam, że leczenie otyłości powinno odbywać się pod kontrolą lekarza.[/quote]
Jestem tego samego zdania. Najgorsze jak na dzień dobry zlecają [url=http://cm-skopia.pl/badanie/kolonoskopia-krakow/]takie badania[/url]. Ale nie chcę nikogo straszyć, czasem jest to potrzebne.

13

Też nie wierzę reklamom ale to nie znaczy że wszystkie suplementy są bezwartościowe albo szkodliwe. Wystarczy spojrzeć na skład. W na przykładzie therm line widać że nie ma tam nic szkodliwego, żadnej podejrzanej chemii, tylko zielona kawa, herbata, mniszek lekarski, pokrzywa itp. Owszem, może ktoś powie "po co tabletki, wypiję te zioła i na to samo wyjdzie" , owszem, być może ale ja doskonale wiem że to nie przejdzie, przynajmniej przez moje gardło. Stąd pomysł żeby to wszystko zmieścić w jednej tabletce i jeśli o mnie chodzi to jest super rozwiązanie.

14

Ale w tabletce nie zmieści się wysiłku fizycznego, który jest potrzebny żeby schudnąć...

15

Nie powiedziałam że to wszystko bez wysiłku, o tym nawet nie trzeba wspominać bo każdy to wie że od leżenia na kanapie się nie chudnie.

16

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jadłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze.