1

Temat: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Jakimi programami o gotowaniu się inspirujecie ? Znacie filmiki tego Pana ? wwwglamki.pl/glamawards/glosuj/kocham-gotowac_48.html
Ja wypróbowałam kilka przepisów z programu Magdy Gessler. Wyszły fajnie, więc podsyłam linki i zachęcam do wypróbowania przepisów bo są świetne
wwwglamki.pl/gotowanie/przepisy/przepis-na-obiad-paella-z-owocami-morza-magdy-gessler_186.html

2

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Też podglądam filmiki KG. Z programów wolę te na kuchnia.tv - więcej porad mniej szołmeństwa.

3

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Też zerkam na kuchnia.tv a ostatnio jakoś zaczęłam oglądać MasterChef i Gordona. Fajnie czasem podpatrzeć jakieś potrawy.

4

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Ja bardzo wciągnęłam się w program kuchnia +. Jednocześnie oglądam też Top Chef oraz Antoinego Bourda.ina

5

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Też oglądam M. Gessler. Ale chyba raczej dla rozrywki, aniżeli dla dobrych przepisów big_smile

6

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Jeśli chodzi o programy kulinarne to jestem w stanie oglądać wszystkie, które akurat pokazują big_smile Bardzo lubię wszelkiego rodzaju MasterChefy, "Kuchenne Rewolucje", "Szczypta Smaku", "Doradca Smaku" czy programy Karola Okrasy. Z każdego można zaczerpnąć coś ciekawego smile

7

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Ja lubię Top Chefa no i czekam na Hells Kitchen czy jakoś tak:)

8

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Ja też lubię kuchnia + czasem może cały dzień lecieć ten kanał, nie wiem czemu tak fajnie ogląda się programy o gotowaniu, oglądam, oglądam, ale jeszcze nigdy z żadnego przepisu nie skorzystałam.. Lubię Jakubiaka kiedyś coś zrobię z jego przepisu tongue

9

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Karota, ja byłam swego czasu 12h na kuchnia + nastawiona. Na okrągło leciało, a ile to ja jadłam.

10

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Heheh ja na szczęście jadłam tylko oczami smile

11

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Od wtorku 8 kwietnia zaczyna się nowy program Hells Kitchen. Zwiastun tego programu wygląda dosyć interesująco:)

12

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Ewa Wachowicz -ma fajne przepisy ,parę już wypróbowałam ,chociaż p.Makłowicza też niektóre potrawy gotowałam .

13

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Autorka bloga Jadłonomia prowadzi teraz swój program na Kuchni+. Oglądaliście? Podoba Wam się?

14

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

O tym blogu nie wiedziałam po obiedzie zajrzę .
Lubię od czasu do czasu na Okrasę popatrzeć .

15

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Robiłam już parę dań Makłowicza i uważam ,że są godne polecenia .

16

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Ja jakoś nie potrafię oglądać programów Makłowicza. Irytuje mnie. Wolę już chyba Kuronia.

17

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Bardzo lubię Gordona i Makłowicza. Czasami też obejrzę Ewa gotuje

18

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

A Gordona też lubię oglądać. Ale raczej dla przyjemności, nie odtwarzam potem jego przepisów w domu.

19

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Ostatnio oglądam głównie  Ewę Wachowicz, ma fajne pomysły na dania

20

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Lubię Ewę Wachowicz bo nie udziwnia, tylko gotuje potrawy, które każdy może zrobić w swojej kuchni...

21

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Najlepszy jest oczywiscie foodemperor

22

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

A ja lubię wracać do dawnych odcinków programu Magdy Gessler, które później już nie były takie fajne:)

23

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Też sobie czasami włączę na Playerze stare odcinki, ale zawsze chce mi się jeść jak to oglądam big_smile

24

Odp: Jakie programy o gotowaniu są najlepsze ?

Lubię rewolucje Magdy Gessler, te starsze odcinki.