101

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Regularne stosowanie odżywki do paznokci naprawdę robi różnicę. Jeśli mamy zniszczone paznokcie to najlepiej najpierw doprowadzić je do porządku w ten sposób, a dopiero potem myśleć o codziennej pielęgnacji (która oczywiście też jest ważna). Mi pomogła odżywka UNGLAX, dostępna w aptekach.

102

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ja zawsze miałam problem z paznokciami. Od kiedy pamiętam były łamliwe i kruche, więc nie jest to raczej kwestia tego, że je czymś zniszczyła, a po prostu taka moja "uroda". Staram się o nie dbać - zawsze używam odżywki do paznokci, a kolorowym lakierem maluję dopiero kolejną warstwę. Odżywek do paznokci używałam już wielu, zarówno tych tańszych jak i droższych i ta na prawdę to żadna z nich nie wywołała efektu wow pomimo tego, że używam ich stale sad

103

Odp: co na zniszczone paznokcie?

a próbowałaś zmienić dietę? pestki z dyni, słonecznik ryby to wszystko jest baaardzo dobre na paznokcie smile kiedyś przeczytałam  że właśnie trzeba dostarczać organizmowi dużo produktów zawieracjących witaminę B, A i E smile

104

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Z odżywek do paznokci sprawdza się u mnie eveline 8w1 a z naturalnych metod olej lniany.

105

Odp: co na zniszczone paznokcie?

ja nie używam odżywek w formie lakierów, uważam, że to strata pieniędzy. Polecam stosowanie naturalnych składników. Ostatnio jest fanką oleju rycynowego.

106

Odp: co na zniszczone paznokcie?

eveline 5w1 albo iles tam w 1

107

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Przede wszystkim zbilansowana dieta, a dodatkowo możesz spróbować z odżywek dostępnych w drogeriach smile

108

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Tylko naturalne sposoby, oliwa z oliwek, olejek migdałowy itp.

109

Odp: co na zniszczone paznokcie?

ja ogólnie używałam dwóch odżywek - z nail techa i Peggy Sage. Obie b. dobre, ale jednak zostałam przy peggy sage - bardzo poprawiła mi paznokcie, na pewno nie są takie kruche jak były

110

Odp: co na zniszczone paznokcie?

odżywka z peggy sage

111

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Może Semilac 10in1? smile Mi bardzo pomogła ta odżywka <3

112

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ja w Rossku kupiłam jakiś czas temu na promocji ANX Total Repair. Miałam straszny problem z paznokciami po długotrwałym noszeniu hybrydy. Istny koszmar, co się działo z moimi paznokciami yikes Z ulgą mogę stwierdzić, że ta odżywka naprawdę działa i że moje paznokcie są w tym momencie w bardzo dobrej kondycji.

113

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Odżywki są nieocenione... nie raz uratowały moje paznokcie kiedy potrzebowałam ekspresowej pomocy przed jakąś ważną imprezką czy uroczystością smile

114

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Chyba  odżywki nie mają sobie równych wink Ja polecam SOS - tania, skuteczna i nie podrażnia. Efekty pojawiają się dość szybko. Dzięki niej moje paznokcie przestały się łamać i nabrały blasku smile

115

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Polecam odżywki tongue

116

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Oliwa z oliwek jest świetna na słabe paznokcie