1

Temat: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Zawsze sie zastanawiam czy te kobity w reklamach i filmach serio mają takie białe i równe zęby czy to efekt fotoshopa, kamery i innych sztuczek? Czy one prywatnie tez mają takie zęby i czy normalny człowiek tez moze? Bo jesli to jest tylko mamienie ludzi i zmuszanie do dązenia do ideału którego nie ma to troche nia fair

2

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Przecież cały sztab charakteryzatorów dba o wygląd tych kobiet, nie sądze zeby tak nieskazitelnie białe i równiusieńkie zęby miały cokolwiek wspólnego z rzeczywistoscią, nie łudź sie. A to ze reklama kłamie to wiadomo nie od dzis i to na każdym kroku, nie tylko co do wyglądu aktorek

3

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Uśmiech w stylu Hollywood jest jak najbardziej możliwy!  W dzisiejszych czasach pacjentom zależy nie tylko na zdrowym, ale też estetycznym, białym uśmiechu.  Zawiera się w tym nie tylko wybielanie, ale także szereg zabiegów, mających na celu korektę kształtu zębów. W zależności od potrzeb i stanu wyjściowego uzębienia, proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania: licówki wyrównujące koloryt i korygujące kształt zębów, korony pełnoceramiczne, aparat ortodontyczny. Radzimy sobie z diastemami (przerwami między zębami), nierównymi czy ukruszonymi zębami i wszelkimi niedoskonałościami, które wpływają na wygląd i samopoczucie pacjenta.

4

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

ja mam troche wątpliwości czy takie upiększanie nie jest czasem ze szkodą dla zdrowia zębów. jak mam zdrowe zęby, bez dziur i tak dalej to nie zdecydowałabym sie chyba na żadne ingerowanie w nie żeby nie przedobrzyć i nie popsuć czegos przy okazji, kazdy taki zabieg napewno moze mieć powikłania i potem sie okaze ze miało sie zdrowe zęby ale już sie nie ma bo zachciało sie upiększania

5

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Współczesna stomatologia estetyczna oferuje rozwiązania zupełnie bezpieczne dla zdrowia. Nie ma obaw, że w trosce o piękny uśmiech, wpłyniemy negatywnie na jakość uzębienia. Kluczowy jest wybór dobrego specjalisty, którego doświadczenie i precyzja pracy pozwoli na przykład na minimalne spiłowanie zęba w przypadku zakładania licówki. Oczywiście istnieją pewne przeciwwskazania dla niektórych zabiegów, na przykład wybielania nie poleca się kobietom w ciąży i karmiącym czy osobom z reakcjami alergicznymi. Wszelkie tego typu przeszkody określamy na wizycie konsultacyjnej podczas szczegółowego wywiadu z pacjentem. Jesteśmy w stanie zrobić symulację zmiany uśmiechu i pokazać pacjentowi na ekranie komputera, jak wyglądałby z większymi, bielszymi zębami i innym uśmiechem smile

6

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Tak, wszelkie cuda są możliwe za tysiące złotych:) Gdyby mnie było stać to też bym sobie zrobiła piękne ząbki...

7

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Niestety często jest to efekt Photoshopa, jeśli chodzi np. o okładki gazet smile

8

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

istnieją różne sposoby wybielania np. w domu za pomocą pst i pasków rozjaśniających lub specjalnych nakładek. popularnym teraz i też niedrogim rozwiązaniem jest rozjaśnianie lampą w gabinecie.

Ostatnio edytowany przez Sydonia22 (2018-01-17 16:38:09)

9

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Jasne, że to możliwe! Dziewczyny zainteresujcie się tematem licówek. Ja już mam je założone jakiś czas i do razu wyglądam lepiej. Jeśli z kimś rozmawiam, to pierwsze, co rzuca się w oczy to idealne i piękne białe zęby! Swoje licówki wykonywałam u siebie w Krakowie. Jestem zadowolona i każdemu polecam!

10

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Licówki - tylko, że to strasznie drogie niestety

11

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

ja wybielalam kiedyś żeby ... efekt był ale krotkotrwaly ...
licowe się boje  - bo za jakiś czas trzeba je wymienić ... a jak wtedy kasy na to nie będzie .... to co?

12

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Do tego zeszlifowuje się ząb na taki kikut. Ja tam wole mimo wszystko może niedoskonałe, ale całe swoje.

13

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Podbijam temat, bo u mnie stał się mocno na czasie. Od dziecka mam trochę krzywe ząbki i zawsze jakoś tam mi to przeszkadzało. Słyszałam, że można nosić specjalne nakładki i korygować uśmiech. Czy któraś z Was próbowała taką metodą? Szukam opinii.

14

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Jeszcze nie zakończyłam leczenia, więc nie wiem na ile moja opinia Ci pomoże, ale byłam na konsultacji gdzie właśnie leczą nakładkami. Zrobili mi taki model 3D i pokazali wizualizację mojego przyszłego uśmiechu, mnie to przekonało smile Na drugiej konsultacji już spotkałam się z ekspertem, który zaplanował całe leczenie na 30 tygodni. Mam już nakładki, musze je nosić minimum 20 godzin dziennie. Efekty juz powoli zaczynają być widoczne.

15

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

To znaczy, że zdejmujesz np. do jedzenia? Jak wygląda utrzymywanie ich w czystości? Jak wygoda noszenia?

16

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Zdejmuję do jedzenia i mycia, poza tym noszę dzień i noc. Są dobrze dopasowane do zębów, nic mnie nie uwiera, nie seplenię, prawie ich nie widać. Myję wodą z mydłem, nie przebarwiają się, ani nic, zresztą i tak co tydzień są nowe.

17

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Możliwe wink ale w sumie troche pracy a głownie kasy trzeba w to włożyć.

18

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Zdecydowałam, że zaraz po weekendzie się do nich odezwę i umówię na taką konsultację. Brzmi jak coś dla mnie i strasznie jestem ciekawa tej wizualizacji, jak może wyglądać mój uśmiech po leczeniu... <3

19

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

U aktorów stosowane są licówki - taki hollywoodzki uśmiech masz dostępny w krótkim czasie, ale jednak trochę kosztuje sad Sama bym taki chciała smile

20

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

I jak Tama byłaś na konsultacji? Zdecydowałas się na nakładki?

21

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

Już zdążyłam zacząć nosić próbną! Wiadomo, że trzeba się przyzwyczaić, ale jestem zadowolona z wizyty i podejścia do mnie jako pacjenta. smile Jeżeli chodzi o licówkę, to nie będzie mi potrzebna, widziałam efekt jakiego mogę się spodziewać i jestem tego pewna. smile

22

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

> Tama napisał/a:

> Już zdążyłam zacząć nosić próbną! Wiadomo, że trzeba się przyzwyczaić, ale jestem zadowolona z wizyty i podejścia do mnie jako pacjenta. smile Jeżeli chodzi o licówkę, to nie będzie mi potrzebna, widziałam efekt jakiego mogę się spodziewać i jestem tego pewna. smile

Super! smile

23

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

z domowych sposobów to chyba picie herbaty i kawy przez słomkę, mycie zębów węglem i czaaaaasem sodą oczyszczoną.

24

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

przecież to od razu widać, że to licówki smile

25

Odp: hollywoodzki uśmiech - czy to możliwe?

liviaa jakim cudem widać, skoro ich nie widzisz? Zapewniam Cię, że wkładki ortodontyczne w żaden sposób nie są licówką. smile Zwłaszcza te, które mają mi skorygować uśmiech, a nie go zastąpić. wink