1

Temat: Garderoba x 2

Witajcie. Chciałam Was zapytać, czy macie jakieś doświadczenia z firmami, które zajmują się, ale profesjonalnie, montażem takiej garderoby w domu? Potrzebowałabym dwóch takich zagospodarowanych po sufit pomieszczeń, z wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni. Mam już dość szaf i zagracania mieszkania! Moja garderoba oczywiście będzie większa, niż męża. Sama nie dam rady z aranżacją... Czy na terenie Trójmiasta znajdzie się taka firma? Macie jakieś wypróbowane nr telefonów? Dzięki z góry za pomoc:-)

2

Odp: Garderoba x 2

Może w Indeco? Mają dobre opinie w internecie...

3

Odp: Garderoba x 2

też nie długo stanę przed takim dylematem. Rozglądałem się za takimi cudami i doszedłem do wniosku, że zrobię sobie sam. Wyjdzie mnie taniej a dodatkowo będę mógł się wszystkim chwalić jaki to jestem zdolny smile

4

Odp: Garderoba x 2

O tej firmie indeco niestety nie słyszałam. Pamiętam jedynie jak mój szwagier robił coś ze swoim bratem - potrzebowali jakiegoś fachowca do swojego nowego salonu wybrali opcję poszukania jakiejś grupy lokalnej na fejsie. Tam wpisali jakąś grupę co się dzieje w Trójmieście i tak jakoś przypadkowo im wyskoczył pewien facet, który się ogłaszał w zakresie kafelkowania. Tobie też tak radzę poszukać. smile

5

Odp: Garderoba x 2

Jest na rynku kilka firm, które mają całkiem dobre opinie. Tak naprawdę Twoja opinia zależy od Twojego gustu , wymagań i poczucia estetyki...wiem to ze swojego doświadczenia sad
Radzę poszperać w necie, wybrać firmę i umówić się z nimi, żeby Ci pokazali na żywo jakieś swoje "prace"...to co się komuś podoba i spełnia jego oczekiwania wcale nie oznacza, że Ty będziesz zadowolony sad

6

Odp: Garderoba x 2

Dzięki za odpowiedzi:-) Widzę wyraźnie, że ta firma Indeco wygrywa:-) Zajrzałam na ich stronkę i nie dziwię się, że ma tyle poleceń:-) ich oferta wygląda bardzo profesjonalnie i wyczuwa się rzetelne i fachowe podejście do tematu:-) chyba zdecyduję się na ich usługi, tylko jeszcze dokładnie muszę przejrzeć ich ofertę i popatrzeć na aranżacje, które są świetnym ułatwieniem dla wyobraźni:-) dzięki:-)

7

Odp: Garderoba x 2

Mnie wystarczają na razie 2 szafy, a nie chomikuję ubrań, po prostu często je przeglądam i jak coś mi już nie pasuje to znajduje inną właścicielkę:)

8

Odp: Garderoba x 2

Mi się zdarza mieć za dużo ubrań, na szczęście mam dużo miejsca na nie i nie muszę się zbyt ograniczać...

9

Odp: Garderoba x 2

Ja kupiłam właśnie drugą szafę...