76

Odp: styl gwiazd

to koniecznie zajrzyj na ich stronę wink na jaką stylówkę byś nie weszła pokazują gdzie kupić identyczne lub podobne ciuchy :

Nie wyłapałam tam jeszcze opcji kupna. Jak sie zarejestrujesz to od razu jest gdzieś widoczna?

77

Odp: styl gwiazd

Nie widziałam tej opcji z tanszymi ciuchami. Dobrze wiedzieć. Swoją drogą fajne stylizacje tam mają!

78

Odp: styl gwiazd

Przyjrzałam się wszystkiemu jeszcze dokladniej i nie wiem jak moglam tego nie wylapać smile Zobacz sobie jak tu fajnie jest to pokazane  Na dole w okienkach są pokazane rzeczy podobne w różnych wersjach chociażby cenowych. Fajna sprawa. W ogole kimkim nieźle jest pomyślane.

79

Odp: styl gwiazd

Ja lubie podglądać to co noszą gwiazdy big_smile  Czerpie też z tego inspiracje. A co do kim kim, dla mnie super sprawa. Serio. Codziennie znajduje coś nowego, co chce kupić i w sumie mam szanse. Bo jest mozliwość znalezienia właśnie tańszej wersji!   a ta sukienka jest dl amnie boska! smile

80

Odp: styl gwiazd

W każdej branży jest ten sam problem- wystarczy jeden niewłaściwy ruch, a nasza opinia wśród innych znacznie się pogorszy. Często osoby piszące o nas złe opinie, tak naprawdę nie mają racji. Z takim problemem spotkał się Jerzy Kowalewski:Niestety ciężko jest wytępić te złe- nieprawdziwe opinie.

81

Odp: styl gwiazd

Podoba mi się Keira Knightley, jej gra aktorska, jej styl. Z taką figurą w zasadzie może zakładać wszystko.

82

Odp: styl gwiazd

Ostatnio podoba mi się styl ubierania Kożuchowskiej, wreszcie zaczyna być bardziej klasyczna, bo jej poprzednie stylizacje czasem zadziwiały...

83

Odp: styl gwiazd

Małgosia Kożuchowska często oceniana jest jako jedna z najlepiej ubranych polskich celebrytek. Wypadłam z tematu jakiś czas temu, dokładnie odkąd przestałam oglądać serwisy, w których mieszają rozrywkę z polityką, zdrowiem, stylem życia i nauką, więc nie wiem co się zmieniło w szafach naszych rodzimych gwiazd. Chyba przydałoby się zmienić coś w mojej... ale to jak schudnę wink

84

Odp: styl gwiazd

Mnie podoba się styl aktorki Kasi Glinki

85

Odp: styl gwiazd

Mi z kolei podoba się styl naszych Wags wink w sklepie internetowym widziałam fajne kurtki i kamizelki coś właśnie na wzór tych, które noszą żony i partnerki naszych piłkarzy smile

86

Odp: styl gwiazd

Ja lubię styl J.Lo, Taki na luzie, a jednocześnie elegancki.

87

Odp: styl gwiazd

Ja podziwiam styl Madonny, od zawsze...