1

Temat: studia- co nosić i w czym

tak jak powyżej dajcie znać w czym lubicie chodzić na zajęcia i jakie torby nosicie itp.

2

Odp: studia- co nosić i w czym

Wielkość torby zależy od tego co w danym dniu może się przydać

3

Odp: studia- co nosić i w czym

Na notatki i inne papiery dobre są takie sztywne teczki tekturowe, a poza tym zwykła torebka, oczywiście nie wizytowa:)

4

Odp: studia- co nosić i w czym

Ja noszę zwykle  laptop w dużej torbie, więc tam zmieszczę wszystko co potrzebne na parę godzin zajęć

5

Odp: studia- co nosić i w czym

Jednak plecak lepiej się sprawdza w tym przypadku, bo zwykle jest za ciężko jak na jedno ramię...

6

Odp: studia- co nosić i w czym

na jedno ramie... pamiętam lata gdy one były tak bardzo modne. a one teraz wracają?

7

Odp: studia- co nosić i w czym

to już jakoś 7 lat jak skończyłam studia, ale pamiętam, ze raczej były to ubrania dość takie standardowe. Wiadomo, nie chciało się wyglądać po domowemu, więc taki elegantyzm minimalistyczny smile To były lata...

8

Odp: studia- co nosić i w czym

Pfff... ja to się na uczelnię nie stroiłam. Spodnie rurki i t-shirt big_smile Dopiero pod koniec studiów dziewczyny zaczęły nosić się bardziej dorośle, czyli jakieś koszule, marynarki w casualowym stylu.

9

Odp: studia- co nosić i w czym

Ja ubieram się normalnie ładna koszulka, czyste jeansy jakaś bluza i tyle. Ostatnio np.kupiłam sobie taką fajną szarą bluzę - ma nieformalny, dopasowany krój, zapięcie na zamek, kaptur i kieszenie.

10

Odp: studia- co nosić i w czym

Ja też  jestem za młodzieżowym stylem, w końcu studia to przedłużenie młodości:) Fantazyjna bluzka czy sukienka nie powinna nikogo razić.

11

Odp: studia- co nosić i w czym

Ja na studiach miałam mnóstwo plecaków, w ogóle nie nosiłam torebek!

12

Odp: studia- co nosić i w czym

Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak, jak jestem ciut bardziej na sportowo.