1

Temat: Sport w TV?

Oglądacie sport w tv? Nieważne jaka dyscyplina wink Co lubicie, a czego nigdy nie oglądacie?
My już czekamy na jutrzejszą galę UFC w Berlinie, transmisja o 21 na extreme sports channel, Walczy aż 3 Polaków, w tym Joanna Jędrzejczyk, która broni mistrzowskiego pasa.

2

Odp: Sport w TV?

Kiedyś lubiłam piłkę nożną, ale oglądałam tylko reprezentację, potem trochę boksu, na koniec skusiłam się na gale KSW. Sportem zawodowym nigdy się nie interesowałam, nawet większymi wydarzeniami jak mistrzostwa świata czy mistrzostwa olimpijskie. W tej chwili nie oglądam żadnego mordobicia, ani niczego związanego ze sportem wink

3

Odp: Sport w TV?

Lubię siatkówkę, koszykówkę, nożna-to skróty często, lekkoatletyka.
Wolę sport niż serial smile

4

Odp: Sport w TV?

Ja nie mogę oglądać lekkoatletyki, bo się pocę od tego tongue Lenistwo ze mnie wycieka...

A bierzecie czasem udział w wydarzeniach sportowych na żywo?

5

Odp: Sport w TV?

Tak, czasem chodzę na mecze piłki nożnej.

6

Odp: Sport w TV?

Jesteś kibicem czy kibolem? tongue Nie boisz się? Chodzenie na mecze nie jest bezpieczne, można oberwać.

7

Odp: Sport w TV?

Nie boję się. Jakby coś się działo to dam Ci znać, dotrzesz jak najszybciej z posiłkami big_smile
Chodzę na mecze w moim małym miasteczku, tu jest spokojnie smile

8

Odp: Sport w TV?

Ostatnio oglądam mecze reprezentacji, ale niestety nie bardzo jest na co popatrzeć, bo nie jest to finezyjna gra w wykonaniu naszej drużyny... Zmiana trenera nie pomogła, bo problem tkwi w zawodnikach.

9

Odp: Sport w TV?

Dla mnie mogłyby nie istnieć te kanały sportowe, jak ktoś chce kibicować to niech idzie na stadion.

10

Odp: Sport w TV?

Ja też omijam te tematy, ale niestety czasem ktoś inny chce oglądać i wtedy muszę tego słuchać...:/