1

Temat: Długi weekend

Długi weekend. Nie cierpię go. Przyjaciele gdzieś wyjeżdżają, mają plany, są sparowani. Nie wiem co ze sobą zrobić...  Gdzie Ci mężczyźni? Ponarzekane.

2

Odp: Długi weekend

Ja w takich wypadkach robię zaległe porządki,  czytam książki, słucham muzyki.. We własnym towarzystwie też się nie nudzę:)

3

Odp: Długi weekend

Mam podobnie, chyba dlatego, że za długo jestem sama, dziczeję. Coraz trudniej rozmawia mi się z ludźmi. Czuję, że coraz bardziej potrzebuję ludzi, ale też coraz bardziej od nich stronię.

4

Odp: Długi weekend

Passiflore, znam ten stan. Znam go DOSKONALE. Perfekcyjnie go opisałaś.

Finao, naprawdę wszyscy Twoi znajomi już sobie zorganizowali długi weekend? Myślę, że przeznaczenie tego czasu na nadrobienie różnych zaległości albo na robienie tego, na co nie ma czasu kiedy indziej, to dobry pomysł. Może nawet poczucie, że spędziło się weekend produktywnie, przyniesie satysfakcję. Chyba że potrzebujesz odpoczynku smile

5

Odp: Długi weekend

Dzisiaj spałam do 12.00, teraz biorę się za obiad, a jutro może jakiś spacer? Tylko ten upał mnie wykańcza...

6

Odp: Długi weekend

Na długie weekendy zawsze planuję sobie nadrobienie zaległości filmowych i książkowych, więc zawsze mija on zbyt szybko...

7

Odp: Długi weekend

Wolny czas zazwyczaj spędzam na oglądaniu filmów. Dobry film potrafi naprawdę poprawić humor:) . Nie tak dawno znalazłam świetną stronę i wybór filmów tam jest ogromny, często da znaleźć się tam filmy, które ciężko jest znaleźć na innych polskich stronach.

8

Odp: Długi weekend

Za miesiąc na długi weekend sierpniowy jadę na Mazury - tylko 3 dni ale zamierzam je wykorzystać na maxa!

9

Odp: Długi weekend

Ja już czekam na 1 listopada żeby pojeździć po cmentarzach i przy okazji pozwiedzać ich okolice

10

Odp: Długi weekend

Mi szykuje się nie długi, a bardzo zajęty weekend. Długi weekend będę miała dopiero 10-12 listopada.