101

Odp: ceny perfum

Ja też zawsze celuje w mniejsze pojemności i wolę miec kilka różnych zapachów na różne okazje. Duze po pewnym czasie trochę wietrzeją i są mniej intensywne. A promocji różnych jest tyle, ze zawsze można znaleźć coś fajnego w dobrej cenie, jeśli chce się kupić kolejne perfumki :-)

102

Odp: ceny perfum

sephora smile ceneo big_smile
rossmann.

103

Odp: ceny perfum

Ja kupuję coraz częściej na allegro, jednak różnice w cenach są spore w porównaniu z drogeriami stacjonarnymi

104

Odp: ceny perfum

I nie boisz się, ze kupisz tam coś, co z prawdziwą wersja danch perfum nie ma nic wspólnego. Sporo moich znajomych przez allegro kupiło w ostatnim czasie jakieś "cuda"

105

Odp: ceny perfum

[quote=AnetaL]I nie boisz się, ze kupisz tam coś, co z prawdziwą wersja danch perfum nie ma nic wspólnego. Sporo moich znajomych przez allegro kupiło w ostatnim czasie jakieś "cuda"[/quote]

Wystarczy poczytać opinie i kupić na początku jeden flakonik, żeby sprawdzić czy rzeczywiście sprzedawca jest godny zaufania. Ja kupuję z odbiorem osobistym zawsze i jeszcze się nie zawiodłam.

106

Odp: ceny perfum

Perfumy kupuję tylko w internecie, dwóch sprawdzonych wielokrotnie perfumeriach. Jest o wiele taniej niż w S. czy D., no i wybór też jest znacznie większy.

107

Odp: ceny perfum

Dla mnie akceptowalna cena perfum to do 150 zł, powyżej to po prostu przesada. Jak jakiś droższy zapach muszę mieć, to kupuję małą pojemność

108

Odp: ceny perfum

Uważam, że cena ok. 180-200 zł jest dla mnie graniczna. Więcej bym nie dał za perfumy.

109

Odp: ceny perfum

Kupuje sporo perfum w różnych miejscach, sporo z nich testuję, najbardziej jestem zadowolona z rozlewni perfum smile polecam a opisałam to na blogu http://kobiecywizerunek.pl/

110

Odp: ceny perfum

Rozglądając się po sklepach widzę, że różnica za flakon tej samej pojemności to nawet kilkadziesiąt złotych...
Najlepszy interes życia ubiłam zamawiając prenumeratę miesięcznika, do którego dorzucali dla pierwszych iluś osób flakon Adidasa big_smile Cena za prenumeratę wyniosła dokładnie tyle, ile musiałabym za te perfumy zapłacić, więc uznałam, że kupuję perfumy, a przez rok gazety mam gratis big_smile

111

Odp: ceny perfum

Ostatnio moje oczy zobaczyły promocję na Alina i było 60 ml czy 50 ml za 180 złotych.. O Bożenko, od razu brałam bez zastanowienia! big_smile

112

Odp: ceny perfum

Niektóre ceny porażają, nawet w promocji - obniżka z 1200 na 700 zł mnie nie pociąga...

113

Odp: ceny perfum

Od tatay albo teścia mogłabym dostać taki prezent - niestety oni nie są tacy.

114

Odp: ceny perfum

do 200 max, ale najczęściej daje znać bliskim przez np. urodzinami, że bym chciała jakiś zapach wink

115

Odp: ceny perfum

do 200 max, ale najczęściej daje znać bliskim przez np. urodzinami, że bym chciała jakiś zapach wink

116

Odp: ceny perfum

Jeżeli bardzo bardzo baaardzo mi się podoba to jestem w stanie wydać 300-400 zł.

117

Odp: ceny perfum

Są za drogie, ale czasem po prostu muszę mieć któryś zapach i wtedy wyciągam zaskórniaki ze skarbonki:)

118

Odp: ceny perfum

Moje perfumy podrożały o stówkę. Dlaczego mi to robią?