1

Temat: Gdzie upolować promocje online?

Hej smile Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na tańsze zakupy przez internet? Póki były wyprzedaże poświąteczne to bez problemu wyłapałam fajne okazje w sklepach. Ale teraz nie bardzo mam pamięć do czytania newsletterów czy zaglądania na stronę, żeby sprawdzać czy są promocje. Może podpowiecie jak nie zbankrutować, kupując przez internet? smile

2

Odp: Gdzie upolować promocje online?

> martynaporek napisał/a:

> Hej smile Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na tańsze zakupy przez internet? Póki były wyprzedaże poświąteczne to bez problemu wyłapałam fajne okazje w sklepach. Ale teraz nie bardzo mam pamięć do czytania newsletterów czy zaglądania na stronę, żeby sprawdzać czy są promocje. Może podpowiecie jak nie zbankrutować, kupując przez internet? smile

U mnie wyszukiwanie zwykle jest proste smile Wpisuję sobie słowa klucze typu: buty sportowe wyprzedaż i sprawdzam, co mi się wyświetli. Jak już widzę przeceny wyższe niż 50% zaglądam do sklepu, czytam opinie, itd. No i bardzo dużo fajnych okazji trafiam w aplikacji pepper.

3

Ja chyba nie potrafię się nią posługiwać hmm Zainstalowałam tego Peppera, ale nie mogłam trafić na nic wartego uwagi i nie wiem, czy ja źle szukałam, czy o co chodzi, czy po prostu akurat w tym czasie nie było nic fajnego.

4

niektóre strony z rabatami mają po prostu niewygodny, mało przejrzysty wygląd, przez co trudniej się odnaleźć wśród promocji, kilkunastu kategorii produktów... smile

5

Zajrzyjcie sobie na kuponiarnię big_smile korzystam z tej stronki juz dobre kilka miesiecy i dzieki niej trafilam na wieeeele fajnych promocji wink i odkrylam tez sporo nowych butikow (glownie poluję na rabaty na odzież).

6

Zawsze przed dokonaniem zakupów sprawdzam na takich stronach, czy przypadkiem nie ma jakiegoś kodu rabatowego, albo kodu na darmową dostawę. Niestety stron coraz więcej, a kodów jakoś mało sad

7

> muszynianka27 napisał/a:

> Zajrzyjcie sobie na kuponiarnię big_smile korzystam z tej stronki juz dobre kilka miesiecy i dzieki niej trafilam na wieeeele fajnych promocji wink i odkrylam tez sporo nowych butikow (glownie poluję na rabaty na odzież).

ten serwis jest bardzo spoko smile  trafilam na niego, szukajac promocji na sprzet rtv agd, bo mialam remont i wymienialam troche gratów.