51

Odp: Erotyczne gadżety

Ja nie mam takich gadżetów, wystarczy wyobraźnia;)

52

Odp: Erotyczne gadżety

U mnie są dilda i maska na oczy, lubię też olejki do masażu erotycznego, właściwie to niekoniecznie w erotycznych sklep;ach można kupić coś, co przyda się w łóżku...

53

Odp: Erotyczne gadżety

Mam fajną bieliznę i kajdanki:)

54

Odp: Erotyczne gadżety

my od niedawna korzystamy z gadzetów, jednym z najbardziej trafionych jest jajeczko Lush, no po prostu wymiata, czegos nam w zwiazku brakowało, nie było juz tego ognia jak na poczatku, wiadomo, wszystko z czasem powszednieje.... wchodzi rutyna, normalnosc, dresy i domowe kapcie big_smile no i postanowilismy razem z mezem zaszalec, a ten wibrator jest idealny jesli chodzi o nas, w ciagu dnia wiekszosc czasu spedzamy osobno ze wzgledu na prace, a tym jajeczkiem mozna sterowac z telefonu! big_smile ma fajne, dobrze wyczuwalne wibracje, nawet w rytm muzyki moze wibrowac i reaguje na dzwieki z otoczenia, mowie wam od pary tygodni jestesmy zafascynowani soba od nowa smile nie dosc, ze fajna frajda, wystarczy puscic wodze fantacji i zaszalec, a porzadnie wrociło na wysokie obroty

55

Odp: Erotyczne gadżety

Dziewczyny szukam informacji smile Mianowicie ostatnio czytałam sobie  o hiszpańskiej musze i troche sobie poczytałam oraz dziewczyny bardzo polecają ten środek. Czy to jest to?

56

Odp: Erotyczne gadżety

Tak, to, ostatnio sobie zamówilismy i o dziwo działa tak jak obiecali. Chociaż wcześniej sama równiez nie mogłam w takie środki uwierzyć smile Ale nie wiem co tak na nas zadziałało. Czy nastrój czy po prostu ten srodek ale noc była naprawdę przyjemna.

57

Odp: Erotyczne gadżety

Pewnie autor już tutaj nie zagląda tak wiec napiszę z własnego doświadczenia . Może komuś się przyda. U nas również swego czasu wiało totalną nudą. Okazało sie,ze winna jest rutyna. Warto jest na pewno wyjsć z łózka i wybrać się razem z na kolację albo do kina.

Poza tym są rózne gadżety erotyczne. My jakiś czas temu wypróbowaliśmy sobie hiszpańską muchę. Dawno już żaden afrodyzjak tak nie rozgrzał sytuacji w sypialni. Nie jest to drogie tak więc jeśli naprawdę warto jest wypróbować !

58

Odp: Erotyczne gadżety

A nie jest to placebo? Sama jeszcze nie próbowałam afrodyzjaków ale w końcu będę musiała coś sobie kupić.Nie wiem czemu ale w ostatnich dniach moje libido spadło po prostu do zera i mój związek przez to zaczął wisieć na włosku. Mi się nie chce,zmuszam się. On jest bardzo zdenerwowany. Jesteśmy jedynie my, dzieci nie mamy,obciążeń żadnych również tak wiec nie wiem w czym dokładnie jest problem sad

59

Odp: Erotyczne gadżety

Nie jest to na pewno placebo bo wypróbowaliśmy z mezem kiedy ja tego nie wiedziałam. Znaczy się wiedziałam,ze chcemy czegoś takiego wyprobować. Tego wieczoru miałam niesamowitą ochotę wink Dawno już takiej nie miałam.

60

Odp: Erotyczne gadżety

To trochę smutne, że trzeba się sztucznie stymulować, bo mąż już się znudził...

61

Odp: Erotyczne gadżety

Można fajnie się bawić takimi gadżetami....