26

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

jeśli chodzi o podkłady to ja wybieram przede wszystkim te kryjące i matujące, mam tłustą skórę ;/  Pięknie rozprowadza się po skórze, nie zostawia smug i nie wysusza. daje taki fajny efekt matowej, gładkiej skóry.

27

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

zdecydowanie polecam Ci drogerię ezebra smile Tam na pewnio znajdziesz coś dla siebie

28

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

ja generalnie to nie jestem jakaś zakupoholiczką kosmetyczną że się tak wyrażę wink jednak mam kilka takich sprawdzonych produktów do których wracam. Na przykład tusz royal volumne od eveline. Kosztuje niewiele, a naprawdę daje fajny efekt i nie osypuje się w ciągu dnia smile

29

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

> Mikki napisał/a:

> Ja bardzo lubie naturalne kosmetyki smile
-------------------------------------------

Ja też! Co nie znaczy, że używam tylko takich, ale każdy naturalny ma dodatkowy plus smile

30

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Ja jednak wolę drogerie stacjonarne. Lubię zobaczyć kosmetyk przed kupnem, opakowanie i w ogóle. Najczęśniej to w sumie w rossmannie kupuje smile wczoraj nawet tam byłam i kupiłam sobie nowy produkt do brwi big_smile mam świra, jeśli chodzi o brwi i uwielbiam nowości. Teraz kupiłam sobie taki profesjonalny pisak. Efekt po nim jest mega, brwi wyglądają bardzo naturalnie, jakby były po microbladingu

31

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

dobrze napigemntowane cienie to podstawa smile Jesli tak jak ja lubicie brązy i beże w macie i błysku to koniecznie kupcie sobie w Rossku ( za niecałe 50 zł ) nową paletkę cieni z eveline - chaming mocha. za omocą tych 12 kolorków można spokojnie wyczarować kilkadziesiąt makijaży i dziennych i wieczorowych. No i jak jesteście kawoszami jak ja to spodobają Wam się też nazwy pojedyńczych cieni ( np mocca). W zestawie jest jeszcze podwójny pędzelek ( idealny do blendowania)

32

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

A malujecie się do pracy mocniej? Czy lekki makijaż? Zdecydowanie wolę naturalność, czasem sam podkład i pomalowanie ust mi wystarcza.

33

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani czerwonych ust nie polecam i nie stosuję;) Przypudrowana twarz, podkreślone brwi, pomadka nude i jest ok.

34

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Polecam puder matujący -jest genialny.

35

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

O tak, bez matującego pudru nos błyszczy mi się jak wypolerowany big_smile

36

Odp: Kosmetyki do makijażu twarzy

Warto stosować też maseczki matujące...