1

Temat: obiadek dla malucha

gotowe obiadki ze słoiczka czy robione własnoręcznie?

2

Odp: obiadek dla malucha

tylko robione:)

3

Odp: obiadek dla malucha

w gotowych bywają"niespodzianki", zresztą ja nie wierzę, że wszystko jest tam robione tak jak przedstawiają w reklamach i takie zdrowe...

4

Odp: obiadek dla malucha

Też bym wolała karmić dziecko domowymi potrawami, ale wiadomo nie zawsze mamy mają na to czas

5

Odp: obiadek dla malucha

to nie jest aż tak pracochłonne, a dziecko nie je tak dużo  jak dorosły

6

Odp: obiadek dla malucha

[quote=kroppelka1]to nie jest aż tak pracochłonne, a dziecko nie je tak dużo  jak dorosły[/quote]

zgadzam się z tym co napisałaś pracy nie dużo a przynajmniej wiadomo co dajemy dziecku jeść. Ja też bym postawiła na obiadki własnej roboty.

7

Odp: obiadek dla malucha

Obieranie, ucieranie tego wszystkiego to jest jednak praca, nie da się tak szybko zrobić... A odgrzać ze słoiczka jest prosto:)

8

Odp: obiadek dla malucha

Zdecydowanie własnoręcznie robione, ale co podawać dziecku do jedzenia w jakim okresie życia? Zanim ja się nauczyłam to duzo słuchałam mojej mamy i czytałam artykuły . Nie powiem, że nie, ale na pewno mi to pomogło i jestem bogatsza w wiedzę i już się nie boję podawać mojemu maluszkowi różnych (odpowiednich dla Niego) rzeczy smile.

9

Odp: obiadek dla malucha

Nasz synek je domowe obiadki w połączeniu ze słoiczkami. To co prosto da się przygotować np. kurczaka nie ma sensu kupować gotowego w słoiczku,ale jak np. chcę mu podać jagnięcinę to sięgam po słoiczek, bo nie kupię tylko tyle, że przygotować mu obiadek. Myślę, ze to rozsądne rozwiązanie.

Ostatnio edytowany przez ernest33 (2015-06-07 21:07:00)

10

Odp: obiadek dla malucha

Ja też nie podaję słoiczków, bo wolę wiedzieć co je moje dziecko. Musi być naprawdę jakaś awaria w domu żeby dziecko dostało gotowca i wtedy dla reszty rodziny zamawiamy coś na wynos. A na co dzień po to mam urlop macierzyński żeby bawić się w gotowanie warzywek na parze i szukać dobrego mięska dla synka :-)

11

Odp: obiadek dla malucha

Przecież dla siebie też każdy cha gotuje obiad, więc  wystarczy nie dodawać tyle soli i przyprawić na końcu jak się wyjmie warzywa i mięso dla dziecka...

12

Odp: obiadek dla malucha

Obiadki głównie robię sama, ale nie ukrywam, że zdarza się skorzystać z gotowych. Czasem zdarzają się jakieś sytuacje awaryjne i w razie czego 1 czy 2 obiadki gotowe gdzieś tam mam schowane smile

13

Odp: obiadek dla malucha

Fajne są te słoiczki, mają dobry skład i poa ceną trudno doszukać się w nich wad wink

14

Odp: obiadek dla malucha

jeśli nie ma się dojścia do produktów wiadomego pochodzenia i sposobu uprawy to ja stawiam na produkty bio - chociaż wiadomo, że każdy ma swoje zdanie ale uważam, że te są warte uwagi zarówno ze wzgledu na skład jak i cenę

15

Odp: obiadek dla malucha

Kupując na rynku od rolnika też mamy zdrowsze niż z marketu.

16

Odp: obiadek dla malucha

Mięso też warto kupić z pewnego źródła ....