1

Temat: Smart kid belt?

Głośno jest ostatnio o pasach Smart kid belt, co sądzicie na ich temat? Czy warto je kupić? czytałam trochę na ich temat, oglądałam testy zdarzeniowe itp. wszystko jest ok. Chciałabym jednak zapytać czy któraś z Was je użytkuje i mogłaby się podzielić opinią? W sumie koszt niewielki bo 100 złotych, także nawet w awaryjnych sytuacjach warto byłoby je mieć.

2

Odp: Smart kid belt?

Dla starszych dzieci jak najbardziej, pasy są bezpieczne, pozwalają dostosować pasy samochodowe do wzrostu dziecka, do tego są niedrogie.

3

Odp: Smart kid belt?

no nasz 7latek jedzi w tych pasach, sa bezpieczne, maja odpowiednie testy, sprawdzaja sie rewelacyjnie

4

Odp: Smart kid belt?

Urządzenie Smart Kid Belt jest dedykowane dla starszych dzieci i znakomicie się sprawdza. Jest to adapter, którym dopasowuje się pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Posiada atesty i homologacje, a wszelkie informacje na jego temat znalazłam na stronie jego producenta.

Ostatnio edytowany przez Aza (2020-01-28 20:37:23)

5

Odp: Smart kid belt?

Lepiej zainwestować w dobry samochód, żeby w razie wypadku coś więcej chroniło dziecko niż to...

6

Odp: Smart kid belt?

> katasia napisał/a:

> Lepiej zainwestować w dobry samochód, żeby w razie wypadku coś więcej chroniło dziecko niż to...

Dobry samochód zawsze na czasie i dla naszego bezpieczeństwa nie tylko dzieci. Używam to urządzenie podczas przewozu mego dziecka w aucie. Opinie na jego temat są różne, ale patrząc na testy jakim zostało ono poddane i jego wynikom to moim zdaniem warte jest uwagi.

7

Odp: Smart kid belt?

Każde zabezpieczenie chroni zdrowie w razie wypadku.