1

Temat: Jak to jest po czterdziestce?

Mam przyjaciółkę, dziewczyna 28 lat, ma męża 14 lat starszego i mówi, że odkąd skończył 40 lat to stosunek jest może z raz na miesiąc. Coraz mniej jest go w domu ale nawet go śledziła i okazało się , że albo z kumplami siedzi w warsztacie albo jeździ na działkę więc kochanka odpada. Co mogę jej poradzić żeby w ich małżeństwie było jak dawniej?

2

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Nie wiemy czy np na coś on nie choruje?  Albo były już niepowodzenia w łóżku i się zraził, bo nie chce sie dalej ośmieszać? Faceci są na tym punkcie wyczuleni...

3

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Czyli znalazł inne pasje niż spędzanie z nią czasu w łóżku wink

4

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Trzeba było o tym myśleć jak się decydowała na małżeństwo Przy tej różnicy wieku to było do przewidzenia że się kiedyś rozminą jeśli chodzi o temperamenty

5

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Oj nie zawsze, znam 70-latka z temperamentem co ma zazdrosną żonę i panie po 50 co już tylko myślą o serialach:)

6

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

bez viagry to chyba niemożliwe w tym wieku wink

7

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Zależy od faceta, niejeden już po 30-tce wysiada, a inny po 60-tce daje radę:)

8

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Mnie śmieszy ta reklama nowego specyfiku na potencje, po którym ponoć  "konar zapłonie" - uzupełnia "chwilowe niedobory substancji" - co za dyplomacja - a  nie czarujmy się, stosują go panowie w pewnym wieku kiedy tych substancji brakuje ciągle... Ale przecież producent nie będzie obrażał klientów:)

9

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Widziałam ją, mało przekonująca jak dla mnie smile

10

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Po 40-tce to są chyba chwilowe dobory tych substancji, a niedobory - ciągłe, tylko  z małymi przerwami:)

11

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Nie zawsze, bywa że 40-tolatek nie ma dość a 30-tolatek zaraz wysiada wink  Zależy od kondycji, od stanu zdrowia

12

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

[quote=Ksymena]Po 40-tce to są chyba chwilowe dobory tych substancji, a niedobory - ciągłe, tylko  z małymi przerwami:)[/quote]

Oj, są wyjątki, zdarzają się i 70-letni ojcowie:)

13

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Pewnie nie wiedzą że mają zastępców wink

14

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Teraz są różne sposoby i tabletki, a panowie też w tym wieku więcej o siebie dbają, ćwiczą, więc nieraz zapuszczony 30-latek ma mniejsze libido niż 45-latek z odpowiednią kondycją:)

15

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Wszystko zależy od zdrowia i kondycji, nieraz emerytowani panowie po 60-tce chwalą się podbojami o jakich przepracowany 40-latek może pomarzyć...

16

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Po 60-tce są wypoczętymi emerytami, nie mają stresów, więc wszystko możliwe;) Gdzieś czytałam jak ktoś odzyskał męskie moce dzięki jajecznicy na bekonie, ale bez pieczywa...

17

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

A co z kobiecymi mocami? Wystarczą treningi mięśni Kegla? tongue

18

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Tu jest bardziej skomplikowana sytuacja, kobiety często po prostu nie mają ochoty w dojrzałym wieku... Pewnie dlatego część facetów szuka sobie młodszej partnerki, bo oni chcą, a  domu nie mają z kim.

19

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Zmniejsza się ochota to raz, a dwa, że czasami zwiększają się kompleksy wynikające z tego, jak nasze kobiece ciało zmienia się z wiekiem.

20

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

Fakt, mamy kompleksy i one zwiększają się z wiekiem...

21

Odp: Jak to jest po czterdziestce?

> niechcemisie napisał/a:

> Zmniejsza się ochota to raz, a dwa, że czasami zwiększają się kompleksy wynikające z tego, jak nasze kobiece ciało zmienia się z wiekiem.

Facet po 40-stce przeżywa drugą młodość i może jak ogier. ALe są zapewne wyjątki. Mój to jak by mógł to by z łóżka ze mną nie wychodził, no ale praca, praca, obowiązki. I nie powiem, podoba mi się to tongue
WIem bynajmniej, że nie ma innej big_smile big_smile big_smile