51

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ja uważam, ze wszystko jest dla ludzi. Medycyna estetyczna również smile Jakiś czas temu miałam zabieg z użyciem produktu Restylane Skinboosters. Na szyi i twarzy. Skórę miałam bardzo przesuszoną i zniszczoną. Teraz jest bez porównania lepiej. Totalnie odżywiona i nawilżona smile

52

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Wydaje mi sie, ze w pewnym wieku dobrze jest zafundować sobie jakiś zabieg medycyny estetycznej. Byle mieć w tym umiar i dobrać własciwy zabieg, lekarza. Poki co bylam na wypelnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym w medi art clinic. smile efekt jest subtelny, ale wyraźnie widze, ze zmarszczki w okolicach oczu sa płytsze, a skora taka przyjemnie napieta i odżywiona wink i o to chodzi!

53

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

> melomanka napisał/a:

> Jeśli komuś medycyna estetyczna ma pomóc, jestem na TAK.
Są ludzie, którzy przez całe lata żyją z różnymi kompleksami, których w ten sposób można się pozbyć.
Jeśli jednak jest to popadanie w paranoję i naciąganie wszystkiego co się da po ileś razy, jestem na NIE.

Jak można tak oślepnąć i nie widzieć, że taka ponaciągana twarz jest zwyczajnie szpetna? Przecież te wszystkie gwiazdy chyba widziały co się dzieje, kiedy ktoś nie zna umiaru. Nie wierzę, że też chciały tak wyglądać...

54

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Moim zdaniem medycyna estetyczna zawsze jest bardzo ważna.Takie jest moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez toamsz32 (2019-04-01 15:36:24)

55

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Co znaczy ważna w kontekście medycyny estetycznej? tongue

56

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

O ile wszystko jest w ludzkich granicach i faktycznie poprawia a nie deformuje wyglad to wszystko jest ok

57

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Też tak uważam, poza tym jeśli chodzisz do dobrej kliniki gdzie specjaliści nie pozwolą Ci się oszpecić to nie ma obaw. Dr z kliniki o której ja chodzę wie jak takie zabiegi wykonać idealnie i bez przerysowanych efektów.

Ostatnio edytowany przez patra (2019-06-02 09:48:45)

58

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

jestem jak najbardziej za, to niesamowite że medycyna estetyczna poszła tak bardzo do przodu

59

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Jeśli jest używana rozsądnie, z głową to czemu nie? Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba umieć z tego korzystać.

60

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Osobiście uważam, że wszystko jest dla ludzi i z umiarem medycyna estetyczna może pomóc, a nie zaszkodzić. Jakby nie patrzeć oprócz zabiegów stricte estetycznych wiele gabinetów proponuje na przykład laserowe leczenie chrapania czy leczenie nadpotliwości. Sama zdecydowałam się na laserowe leczenie trądziku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wydaje mi się, że mit napompowanych ust kojarzących się z medycyną estetyczną został obalony.

61

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Wszystko dla ludzi jak to mówią, jeśli ktoś ma kompleksy, źle się z czymś czuje to powinien skorzystać. Sama myślę czy nie zapisać się na liposukcję. Chciałabym się jeszcze podobać, nawet nie że komuś tylko sobie. Wiem, że kobitki tam korzystają z takich zabiegów i są zadowolone.

62

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Zabiegi na pewno nie sa tanie, ale są za to bardzo fajne. Na taka depilacje laserową sama chetnie chodze.

63

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

W dzisiejszych czasach kiedy młodość jest tak pożądana, to lekarze tej specjalności  są bardzo poszukiwani... Warto wybrać właśnie specjalizację chirurga plastycznego, bo będzie miał coraz więcej pracy...

64

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Myślę że zarabia na ludzkiej próżności. ..