1

Temat: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Słyszałyście o tym, jak lekarze odradzają chodzenie w rurkach? Podobno jakaś kobieta dostała paraliżu po całym dniu pracy w obcisłych spodniach. Do tego mogą powodować utrudnienia w przepływie krwi i uciskać na nerwy odpowiedzialne za mięśnie nóg... Przechodzę na sukienki:)

2

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Jak widzę niektóre laski opięte przez kalhoty to zastanawiam się, czy mózg też im ktoś kiedyś tak przycisnął. Zamiast kupić swój rozmiar wciskają się w zbyt ciasne spodnie - wyglądają brzydko, nie mieszczą im się boczki i robią sobie krzywdę. A wystarczyłoby kupić rurki, ale we właściwym rozmiarze.

[url]http://www.cda.pl/video/1247835c[/url]

3

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

A ja lubię opięte spodnie, chyba założenie ich od czasu do czasu nie  spowoduje jakiejś katastrofy...?

4

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Przy ciele a cisnące i utrudniające poruszanie się to różnica. Wrzynające się w ciało, więc utrudniające przepływ krwi czy zostawiające bolesne ślady... nie wiem w imię czego niektórzy oszpecają się i katują.

Też lubię obcisłe spodnie i bluzki.
Kalinka, jeśli nie masz problemów z wygodą, siadaniem, swobodnym chodzeniem, to myślę, że nie masz się czym przejmować.

5

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Obcisłe to chyba nie to samo co za ciasne... Ja za ciasnych nie noszę, a obcisłe często i nic się nie dzieje...

6

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Tak to prawda. Mój mąż wiele lat chodził i są problemy. Nie tylko z nasieniem ale też ogólnie z potencją. Teraz chce kupić leki na potencje.Ogólnie to się wystraszył i teraz to by najchętniej w dresach łaził. Tak mi nie odpowiada smile

7

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Rurki są niezdrowe, to wiadomo od dawna. Problemy z krążeniem i żylaki murowane.

8

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Podejmowano ten temat tutaj - [url]http://samozdrowie.blog.com/[/url] Ciało powinno mieć miejsce, przestrzeń, nie powinno się kisić - musi mieć naturalne warunki, a nie warunki fatalne!

9

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Coś w tym jest, zmagam się z zaparciami a lubię obcisłe biodrówki. Spróbuję trochę ponosić spódniczki.

10

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Obcisłe spodnie przecież uciskają żyły. Potem mogą być żylaki i poważny problem z krążeniem krwi...

11

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Coraz więcej widzę dziewczyn z widocznymi żyłami na nogach, to przez noszenie legginsów i rurek na pewno, krew zatrzymuje się i nie krąży jak trzeba...

12

Odp: Obcisłe spodnie a problemy zdrowotne

Już nie nosze takich spodni bo po prostu mi nogi drętwieją wieczorem...