1

Temat: Jakie gry komputerowe polecacie

Cześć. Czy są tutaj dziewczyny, ktore grają? Jakie gry komputerowe możecie mi polecić? W jaki sposób relaksujecie sie po pracy?

2

Odp: Jakie gry komputerowe polecacie

Ja lubi gry logiczne. W gry akcji nigdy nie bylam dobra, jednak jeśli chodzi o gry logiczne to o wiele bardziej przewyższam w nich swojego męża ( przegrywa ze mną we wszystkich strategiach tak wiec pryszedł czas kiedy już więcej nie chciał ze mną grać - przegrywanie z własną kobietą ciężko mu jednak przychodziło....).
Ciekawe są gry typu ucieczka
Znajdujemy się w pokoju,  z którego nie ma wyjścia i jedyne rozwiązanie to znalezienie drogi za pomocą znajdujących się w nim przedmiotów.

3

Lubię Heroes of Might & Magic w wersji na PC i online również. Przez lata grałam w The Settlers Online, ale ta gra straciła już swój klimat. Za to nawiązałam w niej niezwykłe znajomości.

4

Dawno w nic nie grałam. Nie było czasu. Może teraz na feriach włączę i sprawdzę, czy jeszcze mnie to pociąga, czy znudzi/zmęczy po kilku minutach. Na pewno nie poświęcę się wyłącznie temu, bo już naprawdę szkoda cennych godzin, tylko zrobię to słuchając faceta przez telefon, albo audycji radiowej big_smile 2w1

5

Ja aktualnie gram na PS4 w nowego Spider-Mana. Gra jest niesamowita big_smile

6

Polecam Wiedźmina - świetny dla młodszych i starszych:)