76

Odp: Depilacja laserowa

Słyszałyście o depilacji laserowej Vectus? Ja jestem z Gdyni i słysząc reklamę w radiu bardzo mnie to zaciekawiło.

77

Odp: Depilacja laserowa

Ja swego czasu bardzo chciałam laser, ale co z tego skoro nie wychodzi na jasnych włosach...
Wolę więc nie ryzykować i nie wywalać kasy w błoto, wolę zrobić epilfree

78

Odp: Depilacja laserowa

Pozwolę sobie na drobne doinformowanie:

Wykorzystując najnowszą technologię wśród urządzeń IPL możemy epilować nawet z aktywną opalenizną.
Wystarczy 4 dni odpoczynku skóry od słońca zamiast 4 tygodni (przy klasycznych urządzeniach).

Zostało to osiągnięte poprzez podzielenie dawki energii jaką dostarczamy do skóry na kilka mniejszych dawek, podawanych skórze w ciągu jednej sekundy. Dodatkowo oprócz światła lasera część energii pochodzi z fali RF.

Powoduje to akumulowanie energii w krótkim czasie i jest równie skuteczne (jeśli nie bardziej) niż jednorazowe uderzenia laserem.

Skutkiem jest NAPRAWDĘ BEZBOLESNA epilacja laserowa dla wszystkich.

Jednocześnie rozwiązanie to jest skuteczne nawet przy naturalnym kolorze blond.
Oczywiście potrzebne będzie 2-4 powtórzeń więcej niż w przypadku włosa czarnego, jednak przy naszym urządzeniu nie ma co się martwić o komfort podczas samego zabiegu.

79

Odp: Depilacja laserowa

Jakoś wątpię wink jasne, rude, siwe włosy mają mało barwnika, a to na niego własnie działa lasr, więc jak niby ma "zobaczyć" jasne włoski?
Diabela, ja też korzystam z epilfree, seria zabiegów już dawno za mną, teraz chodzę tylko na zabiegi przypominające raz na jakiś czas.

80

Odp: Depilacja laserowa

Ostatnio czytałam na komputroniku o domowych depilatorach laserowych.
Warto ?

81

Odp: Depilacja laserowa

> kaweczka napisał/a:

> Jakoś wątpię wink jasne, rude, siwe włosy mają mało barwnika, a to na niego własnie działa lasr, więc jak niby ma "zobaczyć" jasne włoski?
Diabela, ja też korzystam z epilfree, seria zabiegów już dawno za mną, teraz chodzę tylko na zabiegi przypominające raz na jakiś czas.

Co to jest w ogóle ? To jakiś laser ??

82

Odp: Depilacja laserowa

Ja we Wrocławiu polecam gabinet Skinlogica. Sama korzystam z ich usług, zostały mi jeszcze 2 zabiegi i kończę. Ale muszę powiedzieć że widzę różnicę i nie mogę się doczekać końcowego efektu. Sam zabieg jest bezbolesny i bardzo komfortowy.

83

Odp: Depilacja laserowa

Ja miałam już 2 zabiegi usuwania włosów i już widać efekty. To cudowny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia.

84

Odp: Depilacja laserowa

a czy ktoś robił depilacje laserem po cesarce? Jak to wygladało po?

85

Odp: Depilacja laserowa

ja kupiłam depilator ipl i uzywam w domu...dopiero jestem po 4 zabiegach nie ma jeszczce efektu a mam zrobic 12...macie jakieś doświadczenia z światłem ipl???

86

Odp: Depilacja laserowa

U mnie domowe sposoby nie przynosiły pożądanego efektu. Może dlatego że ja w tej kwestii nieudolna jestem ;-)Wybrałam depilację laserową, podobno jedna z najnowocześniejszych. W każdym razie jak dla mnie efekt po depilacji jest super .

87

Odp: Depilacja laserowa

Dla mnie depilacja laserem  okazała się strzałem w dziesiątkę. Po serii zabiegów udało mi się osiągnąć oczekiwany efekt gładkości na nogach, co ważne bez bólu, ale również sam zabieg nie trwał bardzo długo, bo około pół godziny. Z tego co wiem, to dysponują tam laserem diodowym, który jest bardzo skutecznym.

88

Odp: Depilacja laserowa

Miałam okazję korzystać z zabiegu depilacji laserem i myślę, że podobny efekt możesz uzyskać w domu.
Bardzo często miałam problem z podrażnioną i zaczerwienioną skórą, podrażnieniami, a także z wrastającymi włoskami, co jest bardzo uciążliwe, a momentami bolesne. Kilka porad, które znajdziesz w artykule pomogły mi w pozbyciu się tych problemów. Teraz moja skóra jest gładka, a o wrastających włoskach już dawno zapomniałam.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2018-04-16 12:09:15)

89

Odp: Depilacja laserowa

Szczerze polecam! To jest bardzo wygodne rozwiązanie, ja poddałam się temu zabiegowi rok temu zimą i muszę przyznać, że była to najlepsza inwestycja jakiej mogłam dokonać, a do tego wszystkie raz na zawsze koniec z włosami na nogach i w okolicach bikini. Wybrałam skuteczną i bezpieczną depilację laserową laserem diodowym X-LASE PLUS.

90

Odp: Depilacja laserowa

depilacja laserowa to mój ulubiony zabieg jaki oferuje medycyna estetyczna. od kilku lat korzystam i jestem bardzo zadowolona. już nie pamiętam jak to jest korzystać z maszynki smile

91

Odp: Depilacja laserowa

Również biłam się z myślami czy poddać się temu zabiegowi. Ale w końcu się zdecydowałam i to był najlepszy wybór

92

Odp: Depilacja laserowa

Dla mnie też depilacja laserem to wybawienie wink  Wygoda ogromna, fajnie nie golić nog niemal każdego dnia . Ja z kolei jestem mega zadowolona.  Spieszcie się z decyzją bo to najlepsza pora na depilację.

93

Odp: Depilacja laserowa

A na ile wystarczy cykl zabiegów? Po roku włoski ponoć odrastają?

94

Odp: Depilacja laserowa

> Zaffa napisał/a:

> A na ile wystarczy cykl zabiegów? Po roku włoski ponoć odrastają?

Mi po roku odrosło dosłownie kilka cienkich i jasnych włosków, wystarczy zabieg powtórzyć raz na rok.