1

Temat: Zakupy przez internet

Cześć,  chciałabym zamówić sobie kilka ciuszków ze strony , jednak nigdy tego nie robiłam. Mam więc pytanie, czy rozmiary i materiał zawsze są zgodne z opisem?:) można ewentualnie oddać w przypadku jakby towar był np. za duży?:)

Ostatnio edytowany przez Sabine (2018-06-18 08:18:12)

2

Odp: Zakupy przez internet

Każdy sklep ma swój regulamin i trzeba go przeczytać:) A z rozmiarami to jest b. różnie, ostatnio widzę w sklepach stacjonarnych i nie tylko, że coraz więcej firm oznacza jako S ubrania które wg mnie są zdecydowanie M...

3

Odp: Zakupy przez internet

To zależy od sklepu. Każdy sklep ma swój czas na zwrot. Ustawa zobowiązuje ich by było to minimum 30 dni. Np. na stylowoimodnie.pl masz 40 dni a na innych nawet i 12 miesięcy.

4

Odp: Zakupy przez internet

Ogólnie to zależy od sklepu, ale zawsze można coś zwrócić, jak nie będzie np pasować. A co do materiałów jak ja kupowałam w Karibu to było wszystko ok, tak jak w opisie smile więc nie ma co się bać smile

5

Odp: Zakupy przez internet

Niestety, nie będę w stanie pomóc. Niezbyt jest to moja dziedzina wiedzy...

6

Odp: Zakupy przez internet

Zamawiam wiele rzeczy przez internet i jak zamawiać ciuszki to nie ma żadnego problemu z rozmiarami. Trzeba tylko sobie zmierzyć, bo rozmiarówki są różne, ale zawsze dodają w opisie co ile ma centymetrów. Zamawiam też różne dodatki i ostatnio kupiłam sobie śliczny portfel skórzany. Jestem bardzo zadowolona, bo szybko wysyłają i mają ładne ceny.

7

Odp: Zakupy przez internet

Znajduje wiele rzeczy i butów przez internet. Jeśli chodzi o ubrania to skorzystałam już z wielu stron. Jednak jeśli chodzi o ubrania wole zmierzyć, a później kupić, ponieważ mniej mi pasuje ubrań zamawiając niż butów, które kupuje internetowo.

8

Odp: Zakupy przez internet

Dokładnie, każdy sklep ma swoją politykę smile kiedyś, jak pierwszy raz kupiłam spodnie i akurat stało się tak, że były za duże, a ja miałam niezły kocioł w domu i zapomniałam odesłać w ciągu tych ustawowych 2 tygodni i zrobił się prawie miesiąc. Zadzwoniłam do sklepu i Pan z obsługi miło załatwił sprawę i wymieniłam jeansy na właściwe smile Teraz spodnie kupuję tylko tam bo czuję, że jestem traktowana z wyjątkową troską. Pozdrawiam wink

9

Odp: Zakupy przez internet

Wg mnie zakupy przez internet nie raz są zbawieniem.... Bo nieraz ciężko znaleźć coś konkretnego w sklepie co będzie nam pasować.... smile
A tu można znaleźć duży wybór wink No i coraz więcej sklepów ma dostawę za darmo o zwrotach już nawet nie mówię....

10

Odp: Zakupy przez internet

Wedłg mnie zakupy przez interent sa bezpieczne. Kupuje od kilku lat i w bardzo neiwielu przypadkach mialam problem. Szczegolnie w osttanim czasie zero. Warto kupowac w zaufanych sklepach

11

Odp: Zakupy przez internet

Ja też, ostatnio zamówiłam kolorowe skarpety

12

Odp: Zakupy przez internet

stosunkowo często kupuje ubrania i buty przez internet. buty najczęściej zamawiam w necie. przyznam szczerze, że jak już znam swój rozmiar obuwia i ubrań to nie chce mi się jeździć specjalnie po tych centrach handlowych w których wiecznie jest pełno ludzi i dłuuuga kolejka do kasy. a tak zamawiam i tylko czekam na kuriera wink

13

Odp: Zakupy przez internet

Mój ostatni zakup to ten cudny zegarek

14

Odp: Zakupy przez internet

A wiecie może gdzie znajdę jedną z polecanych na 2019 toreb?  Najbardziej przypadła mi do gustu na pomarańczowa, ale nie widziałam nic takiego w żadnej sieciówce. Wszędzie jak zwykle czerń i szarości.

15

Odp: Zakupy przez internet

Większość ciuchów kupuję w necie. Kiedy kupowałam kreację sylwestrową ubezpieczyłam transakcję w banku Raiffeisen. Kiecka nie była tania więc wolałam się zabezpieczyć.

16

Odp: Zakupy przez internet

Ja ostatnimi czasy dużo ubrań kupuję przez internet, szczególnie w czasie wyprzedaży smile Rozmiarówki w sklepach są różne, ale zazwyczaj trafiam na odpowiedni rozmiar bez problemów. Ostatnio znalazłam śliczną bluzkę . Nie słyszałam wcześniej o tym sklepie, ale od teraz będę częściej robić tam zakupy smile

17

Odp: Zakupy przez internet

Jeszcze trwają promocje jak by ktoś chciał się załapać smile Ja uwielbiam zakupy online

18

Odp: Zakupy przez internet

Lubię kolekcję biżuterii Misty.

19

Odp: Zakupy przez internet

Ja ostatnio bardzo lubię robić zakupy w limango, są tam promocje mojego ulubionego producenta za rozsądną cenę big_smile Ostatnio kupiłam sobie spodnie Anya slim fit w kolorze granatowym.

20

Odp: Zakupy przez internet

ja dzięki stronie urodaizdrowie właśnie wydaje pieniążki przez neta big_smile trafiłam na artykuł https://urodaizdrowie.pl/jak-nosic-koronke-jesienia-poznaj-propozycje-white-rvbbit?fbclid=IwAR0B3aymUOwWpZuXIYtejzAgaEWQQNshj_1DQ52j168O_I1NflChvC-sgxU

21

Odp: Zakupy przez internet

Ja także częściej robię zakupy przez internet niż stacjonarnie - produkty, są naprawdę wysokiej jakości i w przystępnych cenach.Zamówienia realizowane są w tempie ekspresowym, nigdy nie miałam żadnych problemów z zamówieniem i na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Wszyscy moi pracownicy noszą  koszulki z logiem firmy i są bardzo zadowoleni.

Ostatnio edytowany przez kiki99 (2019-11-22 14:56:41)

22

Odp: Zakupy przez internet

Ja sobie ostatnio na oficjalnej stronie CJ kupiłam taki przepiękny beżowy sweter
Przyda się szczególnie teraz na jesienne chłody, szczególnie dla osób, którym często jest zimno big_smile
Ma kieszenie, długie rękawy, jest bardzo miękki i ciepły. Bardzo lubię go nosić.

23

Odp: Zakupy przez internet

Moim zdaniem, dużo jest uczciwie działających firm a coraz mniej oszustów. Jak widzisz że coś jest tańsze o połowę niż gdzie indziej to warto się zastanowić.

24

Odp: Zakupy przez internet

Ja zawsze zamawiam ubrania i nigdy nie mam problemu z rozmiarem czy zgodnością materiału. Mają przesympatyczny dział obsługi klienta, jeśli masz jakieś wątpliwości, śmiało pytaj, wszystko ci wyjaśnią. Ostatnio kupowałam tam sweter Luisa Cerano i jestem mega zadowolona. Wszystko tak, jak w opisie - sweterek luźniejszy, połyskuje. Świetnie układa się na ciele i jest przyjemny w dotyku. A co najważniejsze, jakość materiału jest zachwycająca, nic się nie rozciąga i nie przeciera.

25

Odp: Zakupy przez internet

To chyba zależy od sklepu smile Ja idę już tylko po sprawdzonych ,  jeśli chodzi o jakość towaru i wybór, ciekawsze są zakupy u nich i tańsze.
Ja kupiłam sobie taką kurtkę ostatnio: Czarna kurtka parka. Jestem z niej bardzo zadowolona, nie pocę się w niej, a zarazem wiem, że jest to materiał oddychający, jest też mi w niej ciepło i jak dotąd nie przemokłam big_smile