26

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Ta elektryczna deskorolka jest bardzo droga, a do tego bywa niebezpieczna... Na Twoim miejscu, jak już myślisz o przeznaczeniu zbliżonej kwoty na prezent, to bym zakupiła kilka książek (może popularnonaukowych, jeśli lubi;  jest dużo przecen teraz, więc na pewno znajdziesz coś dla niego), łańcuszek, jakąś figurkę i tyle albo... po prostu daj mu pieniądze, jak większość ludzi robi... Co jest trochę przykre moim zdaniem, no ale.. Czasy się zmieniają, prawda?

27

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

na prezenty dla męskiej czesci spoleczeństwa podrzucam stronke galante.pl Wiadomo że z nimi zawsze jest problem, a tutaj propozycje które zawsze się sprawdzają właściwie na każdą okazję smile

28

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Zerknijcie sobie na ten sklep - Świetne są takie słodkości w różnych kształtach smile No i jakby nie patrzeć - kto nie lubi słodyczy? Taki prezent zawsze się przyjmie smile

29

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Jeśli chodzi o prezenty to fajną stroną, gdzie można kupić ciekawe rzeczy to [url]https://godanparty.pl/[/url] . Mają tanio, a oszczędza się czas i wybór jest ogromny. Ostatnio szukałam rzeczy do przystrojenia stołu i sali m.in. talerzyki, kubki itp i to wszystko u nich znalazłam

30

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Jest tak trochę przed świętami, a akurat fajna wyprzedaż teraz jest tutaj [url]http://www.modnyportfel.pl[/url], więc może ktoś akurat będzie chciał skorzystać big_smile Albo dla siebie, albo dla kogoś bliskiego big_smile

31

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Dorosłym jak najbardziej galanteria, ale dzieciom zabawki jednak. Ja wiele propozycji zawsze znajduje w sieci . U nas dzieci lubią postać Bing, która rozwija, uczy i dzieci chcą się uczyć razem z nią. Sprawdzają się idealnie. Super postać , ceny różne, ale bajkowe postacie są ostatnio modne i praktyczne w zabawie.

32

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Ja tak kupuje juz od dawna w  sklepach o różnorodnym asortymencie. Nie tylko dla dzieci kupuję, ale ostatnio nawet dla siostry kupowałam torebkę od fabioli.

33

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Jeśli prezentem ma być jakiś ciuch np koszulka lub buty to polecam tutaj poszukać promocji, bo przecież trzeba kupować jak najtaniej- to są wszystko znane marki, więc nikt z takiego prezentu nie będzie niezadowolony.

34

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Prezent prezentowi nierówny. Jednemu styknie samochód drugiemu wystarczą skarpetki. Dużo kupuję w necie, wręcz obsesyjnie na tyle że że w końcu ubezpieczyłam swoje zakupy internetowe . Daje mi to pewność że w przypadku jakiś nieporozumień nie będę do tyłu.

35

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Hm... A może warto w tym temacie poszperać w Internecie? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie smile

36

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Ostatnio coraz częściej korzystam z kuponów przed jakimikolwiek zakupami. Widzę w jakich sklepach są promocje, rabaty i wynajduję nowe butiki online z modnym asortymentem. W temacie prezentów to była ostatnio zniżka na zabawki, wiec moje pociechy byly zadowolone z podarków na Dzień Dziecka

37

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Mi się wydaje, że to jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tej dziedziny tematycznej. Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów oraz trudności.

38

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Mnie w kwestii prezentów podoba się oferta w e-sklepach. Można tam znaleźć i coś z biżuterii, galanterii czy gadżetów elektronicznych. Czyli dla każdego coś miłego.

39

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Teraz jest Tyle tych sklepów internetowych , że ciężko połapać się , a kiedy jest dana promocja Czy oferta specjalna , mogliby zrobić Jakąś stronkę , która zbiera wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tematem...

40

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

przecież są takie stronki na internecie, trzeba tylko poszukać, sama z jednej korzystam i jestem naprawdę bardzo zadowolona

41

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

a jaka to stronka jak można wiedzieć ? bo mnie też coś takiego by się przydało , bo często poluje na różne okazje , a zazwyczaj jestem spóźniona i nie mogę nic kupić taniej

42

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Jasne, przecież nie jest to żadna tajemnica, zresztą gdybyś poszukała, to sama byś znalazła, ale widać ci się nie do końca chce :-P - od jakiegoś czasu korzystam z tej strony i mogę o niej mówić w samych superlatywach. Zawsze wiem, kiedy są jakieś promocje itp. Dzięki temu oszczędziłam już sporo pieniędzy, a jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w tym temacie

43

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

no z czasem jest u mnie krucho , Nie to, że mi się nie chce , mimo wszystko dzięki za link (bo stronka przydatna) , Chociaż mogłoby obyć się bez tych wszystkich złośliwości

44

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

W poście powyżej zaznaczyłem, że nie warto skreślać AliExpress i tutaj napiszę to ponownie. Co prawda planować zakupy trzeba ZNACZNIE wcześniej niż normalnie, ale jeśli mamy zaoszczędzić na klockach 3/4 ceny, to chyba warto. Po

45

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Jeśli szukacie prezentów dla najmłodszych to polecam  Black friday - mega przeceny nawet do -70%. W gazetce promocyjnej widać, że ceny te obowiązują do 28 listopada. Jak się planuje zakup to warto skorzystać z rabatów

46

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

W Aparcie są super promocje na biżuterię i zegarki. Są tańsze nawet o 50%.

47

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

promki na whittervbit stroje kąpielowe, staniki itd smile

Ostatnio edytowany przez Monikaflisiakk (2019-10-15 16:45:02)

48

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

W sumie czas zacząć rozglądać się za prezentami na mikołajki i gwaiazdkę. Przynajmniej będzie czas zastanowić się i dobrze wybrać. Ja już poczyniłam pierwsze kroki w poszukiwaniach i dziś zamierzam wybrać coś dla siostry, może nowy pojemnik na chleb by sie jej przydał, bo w tym co ma zaczęło jej szwankować zamknięcie

49

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Ja dla mamy i siostry zamawiałam zestawy prezentowe z semilaca lakiery i kremy, ale widziałam że teraz zestawy lakierów są jeszcze przecenione, ja już niestety się nie załapałam sad

50

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Dla każdego coś na prezent znajdziesz w necie.