26

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ja uważam, że warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, jeżeli mamy taką okazję, bo przecież po to jest. Ja ostatnio zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej, żeby mieć gładki nogi na lato. Mam zamiar zrobić sobie ten zabieg w Warszawie, bo tam mieszkam.

27

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Myślę, że takie zabiegi medycyny estetycznej są fajne, czasami nie da się np. pozbyć zbędnego tłuszczu bo tu zawodzi już nasza anatomia i koniec. u mnie odkłada się za dużo na pupie i nic z tym nie poradzę. po prostu tak mam smile jeśli miałabym się decydować na zabieg pozbycia się tłuszczu to na pewno taki, który nie byłby inwazyjny oraz bez większych skutków ubocznych np bałabym się botoxu..

28

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Patrząc na niektóre celebrytki to łatwo przesadzić.
Ja jak bym miała pieniądze to nosek na pewno bym sobie z operowała.

29

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

dokładnie tak, po co to wszystko to nie wiem, przecież naturalnie też można pięknie wyglądać

30

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Zgadzam się - wszystko jest dla ludzi. Jeśli ma się potrzebę - to dlaczego nie spróbować? Przykładowo nie podobają nam się nasze powieki, a więc powinniśmy spróbować coś nimi zrobić. Myślę, że to mimo wszystko fajna możliwość.

31

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Wszystko jest dla ludzi. Mojej mamy przyjaciółka korzysta z różnych zabiegów dość często i coraz gorzej wygląda. Więc póki co jakis dobry krem, maseczka i na razie wystarczy.

32

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Korzystałam i polecam zabiegi medycyny estetycznej smile

33

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Każde zabiegi upiększające dają mi takie poczucie, że w końcu coś dla siebie zrobiłam. smile W natłoku codziennych spraw, czasem każda z nas o sobie zapomina, a to błąd. Nic lepiej nie robi kobiecie niż dopasowana maseczka lub peeling. Ostatnio czytałam o peelingu koralowym i żałuje, że u mnie w mieście czegoś takiego nie ma.

34

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Wszystko zależy od tego z czym się idzie.
Jeżeli faktycznie potrzeba to czemu nie wink

35

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ja uważam, że to świetne osiągnięcie dzisiejszych czasów i bardzo prężnie rozwijający się rynek. Sama od niedawna stara się wejść w ta branżę i zacząć sprzedawać sprzęt medyczny hurtownia  ma bardzo korzystną ofertę dystrybucji i to właśnie ją chyba wybiorę na partnera biznesowego. Co wy uważacie na ten temat?

Ostatnio edytowany przez Nysnal (2017-09-12 09:47:51)

36

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Zarówno medycyna jak i Kosmetologia estetyczna bardzo się rozwinęły w ostatnich latach.

Nie da się jednoznacznie powiedzieć co i gdzie dobrze jest zrobić. Tutaj miejsce i zabiegi trzeba dobrać do konkretnej osoby.
Najważniejsze jest aby nie korzystać z ogłoszeń wszelkiego typu osób bez odpowiedniej edukacji znalezionych na olx i tym podobnych.
Zdarzają się nawet przypadki ostrzykiwania toksyną botulinową w domu pacjentki.
Znane są i takie przypadki, gdzie wynikła z tego martwica mięśni twarzy jest nie do uleczenia.

Pamiętać trzeba o tym aby sprawdzić dokładnie zarówno człowieka jak i sprzęt, który jest używany do wszelkiego rodzaju kuracji na nas samych. Tu chodzi o zdrowie smile

37

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Witam, mam 38 lat i nie ukrywam, że coraz częściej zastanawiam się nad skorzystaniem z usług takiego gabinetu. Chciałabym tylko wiedzieć który np. w moim regionie (zachodniopomorskie) jest polecany przez Was. I nie chodzi tu o cenę, tylko, żeby krzywdy sobie nie zrobić smile

38

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Obecnie medycyna estetyczna jest nieinwazyjna. Na pewno warto zobaczyć i poczytać więcej. Bo zabiegi nie są drogie a dają na prawdę ładne efekty smile Pozdrawiam

39

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

ja byłam sceptycznie nastawiona, ale poszłam na konsultacje w sprawie usuwania zmarszczek do http://studioelix.pl/ i byłam bardzo zaskoczona. Jeśli trafisz na dobrego lekarza, to Ci slusznie doradzi, a nie zrobi z Ciebie monstrum wink

40

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Moim zdaniem medycyna estetyczna to świetna sprawa. Każdy ma jakieś niedoskonałości,a jeżeli jeszcze nie ma to będzie miał w przyszłości.Można zacząć od mało inwazyjnych zabiegów.Oferują różne zabiegi na twarz i ciało.Najbliższym moim będzie depilacja laserowa , najnowsza technologia ,która bezpiecznie i komfortowo usunie moje niechciane owłosienie ;-)

41

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Uważam, że medycyna estetyczna to niezwykłe osiągnięcie medycyny. Kult piękna jest poniekąd znakiem naszych czasów. Każdy człowiek chce jak najdłużej czuć się i wyglądać młodo. Dzisiejsza medycyna estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy chcą na nowo poczuć się dobrze we własnym ciele. Nowoczesne i nieinwazyjne zabiegi są dziś dostępne na wyciągnięcie ręki praktycznie dla każdego, bez względu na płeć, wiek czy stan konta. Każdy z nas może skutecznie stawiać czoła swoim kompleksom i zawalczyć o lepszy wygląd. Problemy dermatologiczne i upływający czas nie muszą pozostawiać trwałego śladu na twarzy i ciele. Ja jestem zwolenniczką i nie ma w tym nic złego. Ludzie nie do informowani uważają, że to tylko pompowanie sobie różnych części ciała, a to nie jest tak.. Polecam zajrzeć do fyoung.pl/ , sama korzystam i bardzo sobie chwalę. Zespół specjalistów, którzy wszystko robią fachowo i dyskretnie.

42

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ja również myślę, że medycyna estetyczna to dobre rozwiązanie aby  poprawić swoją cerę. Skorzystałam ostatnio z liftingu skóry twarzy - po zabiegu czułam się bardze dobrze. Moim zdaniem nie ma czego się bać.

43

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Oczywiście wszystko zależy ogólnie od typu skóry no i jej potrzeb. Powiem szczerze, że ja mam skórę atopową, ale muszę o nią dbać tak czy siak, ostatnio znalałżma bardzo fajne kosmetyki, one doskonale pielęgnują moją skórę.

44

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna najczęściej kojarzy się z poprawą wyglądu, odmłodzeniem skóry i pozbyciem się kompleksów. Warto jednak zauważyć, że pomaga ona również w problemach zdrowotnych. Osoby borykające się z burksizmem wiedzą jak uciążliwa jest ta choroba. Wymaga ona wielu wyrzeczeń i uznawana jest przez wiele osób za niewyleczalną. Jest to nieprawa, dzięki medycynie estetycznej i zabiegom botoksem można usunąć przyczynę burksizmu, a w rezultacie pozbyć się choroby.

45

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

To prawda, znajoma leczyła bruksizm .
Okropnie jej się zęby scierały, leczyła to ortodontycznie, ale tak w stu procentach to pomógł dopiero botox.

46

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Też jestem tego samego zdania, medycyna estetyczna to nie tylko duże usta i nowy nos, ale to także zabiegi, które leczą np. nadpotliwość, migrenę czy trądzik. Sama dość długo borykałam się z trądzikiem i w końcu zdecydowałem się na leczenie trądziku za pomocą laserów. Do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z efektów i osobiście polecam rozwiązanie jakie proponuje medycyna estetyczna ponieważ może bardzo pomóc wink

47

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, jeśli możemy i nie przesadzamy, to korzystajmy smile

48

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Trudno mieć jednoznaczną opinię. Na pewno dużo zależy po prostu od tego, gdzie zostanie wykonana konkretna korekta. Bez wątpienia trzeba zdecydować się na ludzi, którzy nie od dzisiaj realizują tego typu czynności. Wówczas jest większa szansa na to, że nie będzie żadnych skutków ubocznych. Trzeba sprawdzić opinie, porównać warunki finansowe. Tak jak napisała użytkowniczka powyżej, wszystko jest dla ludzi, ale też nie należy z tym przesadzać. Przesadzanie przynosi bowiem efekty odwrotna tak naprawdę do zamierzonych. Należy o tym wszystkim na pewno dobrze pamiętać

49

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Według mnie medycyna estetyczna może zdziałać wiele dobrego smile

50

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Jeśli komuś medycyna estetyczna ma pomóc, jestem na TAK.
Są ludzie, którzy przez całe lata żyją z różnymi kompleksami, których w ten sposób można się pozbyć.
Jeśli jednak jest to popadanie w paranoję i naciąganie wszystkiego co się da po ileś razy, jestem na NIE.