1

Temat: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Jakie przygotowujecie prezenty na święta dla dzieci do 3 lat ?

2

Odp: Prezenty dla dzieci do 3 lat

Zwykle jakieś puzzle, oczywiście piankowe albo książeczki z tekturowymi kartkami, albo podusię - przytulankę czy inną pluszową zabawkę

3

Moje dzieci wierzą, że przyjdzie do nich św. Mikołaj, dlatego uznała, że będzie im bardzo miło ,gdy dostaną listy video od św. Mikołaja.Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia Mikołaja w Laponii. Można stworzyć dla konkretnego dziecka list od Mikołaja w niecałe 5 minut. Wystarczy podać imię, wybrać i dowolnie edytuj treść, dopisać coś od siebie, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. List przyjdzie do domu już po kilku dniach.

4

Prezenty od Mikołaja może też przynieść Pan Kurier big_smile A tak serio, ja zamówiłam już kilka rzeczy dla dzieci .Były to ręcznie robione zabawki, oryginalne, bo nigdzie się nie spotkałam z podobnymi, są bardzo ładne i solidnie wykonane. Także warto spojrzeć w wolnym czasie smile

5

Pomysł z listem od mikołaja całkiem ciekawy, ale i tak poza tym trzeba się zaopatrzyć w jakieś ciekawe prezenty, bo raczej dziecko byłoby w szoku, że dostało list i co dalej. big_smile Z roku na rok coraz ciężej coś ciekawego wybrać, bo dzieciaki praktycznie z każdej kategorii zabawek coś mają, a jak się idzie do marketów, to mimo szału zakupów i przepełnionych półek, wszystko mi się takie tandetne wydaje. Zawsze wolę jednak nasze polskie, dobrze wykonane zabawki, niż te sprowadzane chińszczyźniane. tongue Bo człowiek nigdy nie wie, co w nich może czyhać. big_smile Od jakiegoś czasu na wszelkie okazje w sumie zaopatruję się, bo oprócz szerokiego wyboru, ciekawych wzorów, zabawki od nich są naprawdę dobrej jakości, a ceny nie wygórowane. Dzieciakom też się podobają, a to najważniejsze. smile Na pierwsze zamówienie dostałam też rabat, wystarczyło wpisać START2016 i 5% było w mojej kieszeni smile Więc sprawdźcie, promocja pewnie jest jeszcze aktywna.

6

Zerknij na propozycje . W tym sklepie mają fajną wyszukiwarkę, wiele propozycji godnych  uwagi pod względem kategorii, a także super ceny i szybka wysyłka. Zabawki wytrzymałe z gwarancją.

7

Myślę, że dobrym pomysłem byłyby chodziki dla dzieci - jest artykuł o tym jaki jeździk lub chodzik wybrać, więc koniecznie to sprawdźcie.

8

Dzieci lubią zabawki, które mogą ciągnąć. Wtedy udają, że spacerują z prawdziwym zwierzakiem.

9

Dzieci w tym wieku nadal chętnie bawią się maskotkami. Myślę, że najlepszy byłby pluszak przedstawiający postać znaną z bajek Disneya. Pluto, Kłapouchy, czy Prosiaczek na pewno spodoba się każdemu maluchowi. W sklepie Urwis.pl znajdziecie licencjonowane zabawki z bajek.

10

może po prostu jakieś dobrej jakości ubranko, takie rzeczy zawsze się przydadzą. na psoty.com mają świetne ubranka, nie wiem czy znacie ten sklep, ale warto

11

Dla dzieci to dużo większą atrakcją jest sama organizacja imprezy. U mnie dzieci to kochają wszelkie balony, konfetti i serpentyny. Fajnie, że wszystkie takie rzeczy można dostać w jednym miejscu,.

12

Dziewczyny, dziękuję za porady! Mam ten sam problem, żeby wybrać jakieś rozsądne zabawki dla moich dwóch chrześniaczków. Chciałam, żeby to były jakieś dobrej jakości, np. drewniana kolejka czy drewniane puzzle. Lubicie takie motywy? smile Dla dwulatka będzie to dobry prezent na Święta? smile Znalazłam fajną stronkę z zabawkami, znacie może? https://www.dobrezabawki.com/kategoria/kategorie/prezenty-pod-choinke

13

a może konik na biegunach? na drugie urodziny mojej chrześnicy sprezentowałam jej taki prezent i była bardzo zadowolona, to była jej ulubiona zabawka i bardzo lubiła się na nim bujać

14

To już odpowiedni wiek na rowerek albo hulajnogę smile
Poza tym dzieci mają już na tyle sprecyzowane zainteresowania że mniej więcej wiadomo czym się lubią bawić. Mój syn uwielbia klocki Playmobil, więc każda okazja (urodziny, imieniony, Mikołajki, zajączek) jest dobra, żeby kupić jakiś fajny zestaw smile

15

Może maskotkę i termometr? Na przykłąd taki idealny dla 3latka, http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/temperatura/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.html#1-opis wtedy będzie coś miłego i coś praktycznego no i przyda się rodzicom.

16

Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.

17

hulajnoga smile