1

Temat: Dania na imprezę dla dzieci

Szukam pomysłu na menu na kinderbal. Będzie 12 dzieci, na słodko to mam oczywiście jakąś koncepcję, ale przeciez nie dam dzieciom samych słodyczy. Co jeszcze polecacie? Co robicie na takie okazje?

2

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Może owocowe babeczki z kolorowym przybraniem? Albo male kanapeczki, gdzie będą też warzywa? Warto połączyć smak i wartości odżywcze...

3

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Dziaciaki kochają spaghetti z pulpecikami w środku big_smile W ogóle jakiś makaron to dobry pomysł. Można tez zrobić owocowe szaszłyki - też słodkie, ale jednak zdrowsze od kupy ciastek i czipsów.

4

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

a może warzywka z hummusem?

5

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Kiełbaski podsmażone tak, by wyszły z nich ośmiorniczki.
Warzywa z hummusem, jak proponuje Ananasek, też brzmią bardzo dobrze. Sama chętnie bym coś takiego zjadła. big_smile

6

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Sprobuj upiec jakies mniej slodkie ciasto może. Do tego może jakieś frytki i kiełbaski albo nuggetsy?

7

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Frytki, pizza i nuggetsy wydaja sie najlepszą propozycją.

8

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Paluszki rybne, popcorn (na pewno lepszy niż chipsy) smile

9

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

A może postaw na firmę organizacyjną? Ja zdecydowałam się i o nic w tym o jedzenie, nie musiałam się martwić. Sprawdź - mają szeroki wybór atrakcji - dmuchane zjeżdżalnie itp. Do tego animatorzy są bardzo przyjaźni dzieciom, mają z nimi świetny kontakt i zapewniają mnóstwo atrakcji, gier zabaw itp. U mnie furorę zrobiły zwierzaki z balonów i malowanie twarzy smile Świetnie wszystko organizują, miejsce, muzykę, całą scenerię - to duże ułatwienie przy tego typu imprezach.

10

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Muffinki, małe kanapeczki, dużo słodyczy, napoje typowo dla dzieci - i to wystarczy:)

11

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

A podoba mi się zawsze taki paluszek w serku dla małego

12

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Fajnie sprawdzają się owocowe deserki czy muffinki

13

Odp: Dania na imprezę dla dzieci

Małe przekąski, żeby jedzenie nie zostawało napoczęte, bo potem trzeba wyrzucić.