1

Temat: Obuwie

Ej macie może obuwie vans? Jak się sprawdza? Można poskakać w nim? smile Planuję sobie takie kupić. Znalazłam kilka ciekawych modeli w sieci i szukam porady.

2

Odp: Obuwie

Nie pasuje mi ten styl, ale dla osób 20-30 lat to są buty jak najbardziej odpowiednie

3

Odp: Obuwie

Ja mam jedne vansy, ale bardzo długo w nich nie chodziłam. Od kilku lat nosze głównie buty marki Nike, bo mają buty bardzo dobrej jakości, które nie dość, że są bardzo wygodne, to jeszcze genialnie wyglądają. Co jakiś czas kupuje sobie nowe, kolorowe modele tych butów. W tym miesiącu planuje kupić kolejną parę butów i zastanawiam się nad tym modelem  . Macie może Air Maxy?

4

Odp: Obuwie

Nie określiłaś najważniejszej rzeczy, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie. Do czego mają służyć te buty?
Czy mają to być buty na co dzień czy do regularnego uprawiania sportu? Jeśli do systematycznych ćwiczeń to radziłabym kupić porządne buty do ćwiczeń. Muszą być odpowiednio dopasowane, dostosowane do powierzchni na jakiej będziesz ćwiczyła oraz spełniać swoje podstawowe zadanie czyli trzymać odpowiednio nogę by zapobiec ewentualnym kontuzją. Nie muszą być to firmowe buty, ważne by spełniały swoje zadanie i żebyś czuła sie w nich komfortowo.

5

Odp: Obuwie

Masz racje dobór butów zależy od tego czy bedzie sie biegac dlugie dystanse na twardym podlozu czy raczej krotkie, bardziej wymagajace biegi np w terenie leśnym, do każdego stylu sa inne buty. Na twarde nawierzchnie musisz miec dobra amortyzację, proponuje buty ktore maja amortyzacje RevLIte, aktualnie chyba New Balance to stosuje, bardzo dobra pianka amortyzujaca.

6

Odp: Obuwie

Vans to takie buty dla skaterów?

7

Odp: Obuwie

A ja wogóle nie przeginam z obuwiem na siłownię. Ostatnio kupiłam takie (tak tak, mam dużą stopę tongue ) w rozmiarze 40tanie i fajnie się prezentują a na bieżni całkiem nieźle amortyzują wstrząsy.

8

Odp: Obuwie

A jakie buty kupujecie na zimę? Ja właśnie zastanawiam się nad jakimiś porządnymi traperami.
Od wczoraj przeglądam trapery damskie - i kilka mi się podoba. Z tego co wiem to bardzo dobre jakościowo buty. Nosicie trapery? Botki też mam ale do biegania po górach czy za dziećmi raczej się nie nadają.

9

Odp: Obuwie

Buty to dla mnie bardzo ważna część garderoby. Dlatego staram się zawsze wybierać buty z wyższej półki, które służą mi przez wiele sezonów. A to się bardzo opłaca w perspektywie czasu. Moim ostatnim, bardzo udanym zakupem były , które potrzebne mi były do sukienki na wesele ale na co dzień też świetnie się sprawdzają.

10

Odp: Obuwie

Ja na ogół buty kupuję online ze sklepu  . Nie są wcale drogie, a i tak wytrzymują mi kilka sezonów. Widać są wykonane z dobrych materiałów

11

Odp: Obuwie

Ma ktoś obuwie sportowe z Decathlonu? Jak z jego wytrzymałością?

12

Odp: Obuwie

Ja akurat za tą marką nie przepadam. Ale wszystko rzecz gustu. Osobiście lubię . Dla mnie najlepsze markowe obuwie na rynku.

13

Odp: Obuwie

Też kiedyś kupowałam buty z pumy. Ale ostatnio przerzuciłam się na reeboka.

14

Odp: Obuwie

Jeżeli chodzi o obuwie a zwłaszcza te, które używamy na co dzień w domu, to tutaj widziałam sporo ciekawych modeli  Sama zastanawiam się nad paroma, bo przydało by się wymienić stare na nowe.

15

Odp: Obuwie

A ja lubię sneakersy

Ostatnio edytowany przez playskin (2017-11-29 15:24:58)

16

Odp: Obuwie

Jeśli chodzi o buty marketowe, to nie polecałabym, tak jak niektórych tani modeli z Deca. Gdy zaczynałam biegać używałam tego typu butów, i pozostawiły po sobie ślady - otarcia. Aktualnie biegam w butach Dare2b (tak, nawet zimą) i chwalę sobie ich model - jest lekki, dobrze stabilizuje stopę.

17

Odp: Obuwie

Ja biegałam głównie w butach Decathlonu i byłam zadowolona. Teraz mam zamiar kupić sobie jakieś fajne buty z pumy. Mam juz nawet wypatrzony model.

18

Odp: Obuwie

czesc

19

Odp: Obuwie

Ale o jakie tutaj obuwie chodzi tak naprawdę

20

Odp: Obuwie

Też szukam dobrych sportowych butów, mam jakiegoś pecha chyba bo ostatnio prawie nowe buty mi się rozkleiły, dobrze że udało mi się je klejem tadam skleić i się trzymają, bo oczywiście paragon gdzieś posiałam, a iść do szewca i płacić grubą kasę tęż mi się nie uśmiechało.

21

Odp: Obuwie

W necie z całą pewnością znajdą się informacje i porady w tym temacie. Nie mam co do tego wątpliwości smile

22

Odp: Obuwie

Mam swoje ulubione buty- to bardzo wygodne adidaski. Moja miłość! Kocham tak bardzo, bardzo tongue

23

Odp: Obuwie

ja teraz poluje na timberlandy yikes)))

24

Odp: Obuwie

Ja mam zwykłe adidasy za 30 zeta, a sprawdzają się do biegania jak markowe:)

25

Odp: Obuwie

Można spróbowac z butami z sieciówek. Jak szybko się zniszczą to zawsze w grę wchodzi gwarancja.